Sporto ir turizmo vadybos katedra

Katedros vedėja
doc. dr. Vilija Bitė Fominienė

Perkūno al. 3, LT-44221 Kaunas
Tel. (8 37) 302662
El. p. svesk@lsu.lt

Dėstytojai Telefonas El. paštas
Katedros vedėja doc. dr. Vilija Bitė Fominienė (8 37) 302662 vilija.fominiene@lsu.lt
Administratorė Ingrida Grigaliūnaitė (8 37) 302662 ingrida.grigaliunaite@lsu.lt
Prof. dr. Biruta Švagždienė (8 37) 302662 biruta.svagzdiene@lsu.lt
Prof. dr. Edmundas Jasinskas (8 37) 302663 edmundas.jasinskas@lsu.lt
Doc. dr. Rimantas Mikalauskas (8 37) 302662 rimantas.mikalauskas@lsu.lt
E. prof. p. dr. Irena Valantinė (8 37) 203489 irena.valantine@lsu.lt
Prof. dr. Jolita Vveinhardt (8 37) 302662 jolitaw@gmail.com
Lekt. dr. Laima Jesevičiūtė-Ufartienė (8 37) 302662 laima1981@yahoo.com
Lekt. Regina Andriukaitienė (8 37) 302662 regina.andriukaitiene@lsu.lt
Lekt. Kristina Mejerytė-Narkevičienė (8 37) 302663 kristina.mejeryte@lsu.lt
Asist. Dovilė Valančienė (8 37) 302662 dovile.valanciene@gmail.com
Asist. Dana Rimkevičienė (8 37) 302662 danuterim@gmail.com
Asist. Edvinas Eimontas (8 37) 302662 edvinas.eimontas@lsu.lt
E. doc. p. dr. Inga Staškevičiūtė-Butienė (8 37) 302651 inga.staskeviciute-butiene@lsu.lt
Lekt. dr. Artūras Simanavičius (8 37) 302663 arturas.simanavicius@lsu.lt
DĖSTYTOJO VARDAS, PAVARDĖ PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS Pastabos ir kontaktai
PROF. DR. BIRUTA ŠVAGŽDIENĖ 11:00 – 12:00 Iš anksto susiderinti el.paštu:
biruta.svagzdiene@lsu.lt 
206 kab.  (III rūmai)
DOC. DR. VILIJA FOMINIENĖ 10:30 – 11:30 El. paštas:
vilija.fominiene@lsu.lt 
212a kab. (III rūmai)
PROF. DR. EDMUNDAS JASINKSAS 8:30 – 9:30 Būtina išankstinė registracija el. paštu:
edmundas.jasinskas@lsu.lt
210 kab. (c. r.)
DOC. DR. RIMANTAS MIKALAUSKAS 12:00-13:00 El. paštas:
rimantas.mikalauskas@lsu.lt
206 kab.  (III rūmai)
PROF. DR. IRENA VALANTINĖ 10:00 – 11:00 El. paštas:
irena.valantine@lsu.lt
228 kab. (c. r.)
PROF. DR. JOLITA VVEINHARDT 8:00 – 9:00 Konsultuoja el. paštu:
jolita.vveinhardt@gmail.com
LEKT. DR. REGINA ANDRIUKAITIENĖ 9:00 – 10:00 El. paštas:
regina.andriukaitiene@lsu.lt
212b kab. (III rūmai)
LEKT. KRISTINA MEJERYTĖ-NARKEVIČIENĖ 9:30 – 10:00

11:00 – 11:30

El. paštas:
Kristina.Mejeryte-Narkeviciene@lsu.lt
212b kab. (III rūmai)
DOC. DR. DOVILĖ VALANČIENĖ 13:30 – 14:30 Konsultuoja el.paštu:
dovile.valanciene@lsu.lt
LEKT. DR. ARTŪRAS SIMANAVIČIUS 9:00 – 10:00 Susiderinti el.paštu:
arturas.simanavicius@lsu.lt
212b kab. (III rūmai)
E. DOC. P. DR. INGA STASKEVIČIŪTĖ-BUTIENĖ 10:00 – 11:00 El.paštas:
Inga.Staskeviciute-Butiene@lsu.lt
223 kab. (c. r.)
ASIST. EDVINAS EIMONTAS 8:30 – 9:30 Konsultuoja iš anksto suderinus el.paštu:
edvinas.eimontas@lsu.lt
206 kab. (III rūmai)
ASIST. ANTANAS ŪSAS 11:00 – 12:00 Iš anksto susiderinti el. paštu:
antanas.usas@lsu.lt
212b kab. (III rūmai)