Sportas

Kontaktai
Sporto ir laisvalaikio centras
309 kab. (II rūmai), Sporto g. 6, LT-44221 Kaunas
Tel. +37065859294
El. p. slc@lsu.lt
Audra Čekanauskienė: audra.cekanauskiene@lsu.lt
Karolina Deliautaitė: karolina.deliautaite@lsu.lt

Sporto ir laisvalaikio centro tikslas – skatinti vieningą Universiteto studentų sporto plėtrą, užtikrinant Universiteto prestižo kėlimą, su sveikata susijusį studentų fizinį aktyvumą bei studentų saviraišką. LSU sporto ir laisvalaikio centras koordinuoja universiteto sporto ir sveikatingumo veiklą.

Daugiau apie Sporto ir laisvalaikio centrą

Centras organizuoja studentų sporto ir laisvalaikio renginius, skelbia studentų sporto rezultatus, bendradarbiauja su didelio meistriškumo sportininkais bei jų treneriais, siekdami išspręsti jiems iškilusias problemas ir pasidžiaugti jų laimėjimais. Sporto ir laisvalaikio centras suteikia galimybę studentams dalyvauti nacionaliniuose čempionatuose ir varžybose, SELL studentų sporto žaidynėse, Sportas visiems renginiuose. Centras taip pat bendradarbiauja su nacionalinėmis ir tarptautinėmis sporto organizacijomis, socialiniais partneriais, ieško finansinės paramos sportininkams.

Lietuvos sporto universitete kultivuojamos beveik visos sporto šakos, kurios yra įtrauktos į olimpinių žaidynių programą. Studentai turi galimybę lankyti krepšinio, futbolo, rankinio, tinklinio, regbio, lengvosios atletikos, plaukimo, sportinės aerobikos, dziudo, bokso, graikų-romėnų imtynių, dviračių sporto, buriavimo ir orientavimosi sporto treniruotes.

LSU studentai taip pat gali rinktis įvairias aktyvaus laisvalaikio formas – nemokamai lankyti baseiną, treniruoklių salę, maniežą. Studentų gyvenimą taip pat praturtina universitete vykstantys LSU sportiškiausios grupės rinkimai, aktyviausio savanorio rinkimai ir kiti įvairūs sporto renginiai.