Sveikatinimo ir reabilitacijos katedra

Katedros vedėjas
prof. dr. Arvydas Stasiulis

Sporto g. 6, LT-44221 Kaunas
Tel. (8 37) 302671,  vietinis tel. 207
El. p. arvydas.stasiulis@lsu.lt

Dėstytojai Telefonas El. paštas
Katedros vedėjas prof. dr. Arvydas Stasiulis (8 37) 302671 arvydas.stasiulis@lsu.lt
Administratorė Danguolė Lazauskienė (8 37) 302671 danguole.lazauskienet@lsu.lt
Doc. dr. Jūratė Požerienė (8 37) 302622 jurate.pozeriene@lsu.lt
Prof. habil. dr. Albertas Skurvydas (8 37) 302671 albertas.skurvydas@lsu.lt
Prof. dr. Kazimieras Pukėnas (8 37) 302668 kazimieras.pukenas@lsu.lt
Doc. dr. Saulė Sipavičienė (8 37) 302671 saule.sipaviciene@lsu.lt
Doc. dr. Daiva Vizbaraitė (8 37) 302671 daiva.vizbaraite@lsu.lt
Doc. dr. Gediminas Mamkus (8 37) 302671 gediminas.mamkus@lsu.lt
Doc. dr. Sandrija Čapkauskienė (8 37) 302 671 sandrija.capkauskiene@lsu.lt
Prof. dr. Tomas Venckūnas (8 37) 302671 t.venckunas@gmail.com
Doc. dr. Dalia Mickevičienė (8 37) 302636 dalia.mickeviciene@lsu.lt
Doc. dr. Nerijus Masiulis (8 37) 302202 nerijus.masiulis@lsu.lt
Doc. dr. Vilma Dudonienė (8 37) 204338 vilma.dudoniene@lsu.lt
Doc. dr. Daiva Imbrasienė (8 37) 202671 daiva.imbrasiene@lsu.lt
Doc. dr. Vilma Juodžbalienė (8 37) 204338 vilma.juodzbaliene@lsu.lt
Doc. dr. Pavelas Zachovajevas (8 37) 302638 pavelas.zachovajevas@lsu.lt
Doc. dr. Kęstutis Skučas (8 37) 320696 kestutis.skucas@lsu.lt
Doc. dr. Diana Rėklaitienė (8 37) 302620 diana.reklaitiene@lsu.lt
E. doc. p. dr. Vida Ostasevičienė (8 37) 302660 vida.ostaseviciene@lsu.lt
Doc. dr. Marius Brazaitis (8 37) 302671 marius_brazaitis@yahoo.com
Doc. dr. Loreta Stasiulė (8 37) 302671 lornetas.stasiule@lsu.lt
Lekt. Giedrė Jurgelaitienė (8 37) 204338 giedre.jurgelaitiene@lsu.lt
Lekt. Aiva Karpavičienė (8 37) 302638 aiva.karpaviciene@lsu.lt
Lekt. Edgaras Lapinskas (8 37) 204338 edgaras.lapinskas@lsu.lt
Lekt. Kristina Venckūnienė (8 37) 302660 kristina.venckuniene@lsu.lt
Asist. Aušrinė Packevičiūtė (8 37) 302660 ausrine.packeviciute@lsu.lt
Prof. habil. dr. Aleksandras Kriščiūnas (8 37) 302671 aleksandras.krisciunas@lsu.lt
Lekt. dr.  Rima Solianik (8 37) 302671 rima.solianik@lsu.lt
Doc. dr. Kazimieras Vadopalas (8 37) 302671 kazimieras.vadopalas@lsu.lt
Doc. dr. Audrius Kilikevičius (8 37) 302671 audrius.kilikevicius@lsu.lt
Lekt. dr. Sandra Kilikevičienė (8 37) 302671 sandra.kilikeviciene@lsu.lt
Doc. dr. Nerijus Masiulis (8 37) 302671 nerijus.masiulis@lsu.lt
Prof. dr. Aivaras Ratkevičius (8 37) 302671 aivaras.ratkevicius@lsu.lt
Vardas, pavardė Pedagoginis vardas, mokslinis laipsnis Konsultacijų laikas  Vieta
Stasiulis Arvydas Prof., dr. II 12.00 -13.00 val. 404 kab. II rūmai
Brazaitis Marius E.prof. p. III 11.00 – 12.00   val. 414 kab.. II rūmai
Čapkauskienė Sandrija Doc. dr. II 12.30- 13.00, IV 11.00-11.30 val. 220 kab. II rūmai
Dudonienė Vilma Doc. dr. II 14.00 – 15.00  val. 6 aud. bendr.
Imbrasienė Daiva Doc. dr. III 10.00 – 11.00 val.. 104 kab. II rūmai
Juožbalienė Vilma Doc. dr. III 9 .00 – 10.00 val.  6 aud. bendr.
Karpavičienė Aiva Lekt. V 10.30 – 11.30  val. 103 aud. II rūmai
Mamkus  Gediminas Doc. dr. I 13.00 – 14.00 val. 202 kab. III rūmai
Masiulis Nerijus  Doc. dr. V 8.00 – 9.00 val. 202 kab. II rūmai
Mickevičienė Dalia Doc. dr. I 11.00 – 12.00 val. 127 kab. centr. rūmai
Ostasevičienė Vida Doc. dr. I 14.00 – 15.00 val. TFV aud.
Packevičiūtė Aušrinė Asist. I 11.00 -12.00 val. TFV aud.
Pukėnas Kazimieras Prof. dr. IV 14.30 – 15.30 val. 206 KAB. II rūmai
Ratkevičius Aivaras E.prof. p. I 14.00 – 15.00 val. 01 kab. bendr.
Sipavičienė Saulė Doc. dr. I 12.30 – 13.30 val. 301 aud. cent. rūmai
Skurvydas Albertas Prof. hab. dr. V 9.00 – 10.00  val. 408 kab. II rūmai
Lapinskas Edgaras Lekt. I 9.00 – 10.00 val. 6 aud. bendr.
Vizbaraitė Daiva Doc. dr. II 11.00 – 12.00 val. 419 kab. II rūmai
Vadopalas Kazys Doc. dr. II 11.00 – 12.00  val. 103 kab. II rūmai
Venckūnienė Kristina Lekt. I   14.00 -15.00 val. TFV aud.
Venckūnas Tomas

 

Prof. dr. 1  12.00 – 13.00 val. 01 kab. bendr.
Zachovajevas Pavelas Doc. dr. Egzaminai vyks: 03 27 d. 13-14.00val.,

04. 26 d. 14 -15 .00 val.,

V. 31 d.  11.00 – 12.00 val.

220 kab. II rūmai
Solianik Rima Lektr . dr. I 13.00 -14.00 val. 413 kab. II rūmai
Kilikevičienė Sandrija Lekt. dr. I 13.00 -14.00 val. 413 kab. II rūmai
Jurgelaitienė Giedrė Lekt. 7sav. Kovo 18d. 8:30val

8sav. Kovo 25d. 8:30val

9sav. Balandžio 2d. 8:30val

10sav. Balandžio 9d. 8:30val

11sav. Balandžio 16d. 8:30val

12sav. Atostogos studentams

13sav. Balandžio 30d. 8:30val

14sav. Gegužės 7d. 8:30val.

15sav. Gegužės 14d. 8:30val.

16sav. Gegužės 20d. 8:30val.

17sav. Gegužės 28d. 8:30val.

18sav. Birželio 3d. 8:30val

6 aud. bendr.