Verslo bendruomenėms

Lietuvos sporto universiteto kineziterapeutų ir fizinio aktyvumo specialistų komanda pasirengusi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas siekiant atkurti ir gerinti kūno funkcijas bei pagerinti gyvenimo kokybę, gyventi aktyviau ir sveikiau.

Kineziterapija apima platų gydymo metodų spektrą, todėl pirmiausia būtina nustatyti konkrečius Jūsų fizinės būklės poreikius ir Jūsų lūkesčius. Per kineziterapeuto konsultaciją nuodugniai įvertinsime Jūsų griaučių raumenų problemas ir pasiūlysime Jūsų poreikius bei lūkesčius geriausiai atitinkančią aktyviosios ar pasyviosios kineziterapijos pratimų programą.

Siūlome 3 paketus:

  1. Kaklo, pečių juostos bei s stuburo juosmeninės dalies skausmo ir disbalanso vertinimas bei korekcinių pratimų parinkimas. Ilgos darbo valandos statinėje pozicijoje lemia raumenų disbalansą, todėl pakinta laikysena, atsiranda įtampos ir skausmas, o kartais ir neurologiniai simptomai: rankų, pirštų tirpimas, skausmo plitimas iš juosmens į kojas, kojų dilgčiojimas ar aptirpimas. Atsižvelgiant į Jūsų nusiskundimus ir problemas Jums siūlome: vizualinį laikysenos vertinimą, manualinį raumenų testavimą, goniometriją, neurologinį ir ortopedinį vertinimą kineziterapiniais testais bei, žinoma, korekcinius pratimus.
  2. Funkcinių judesių vertinimas. Netaisyklingai atliekant judesius, kai pasireiškia kompensaciniai mechanizmai, gali sumažėti sportuojančio žmogaus fizinės galimybės arba gali būti traumų. Todėl siūlome atlikti funkcinių judesių vertinimą fiziškai aktyviems asmenims, pastaruoju metu nepatyrusiems traumų ar kitų pažeidimų, sukeliančių skausmus.
  3. Asmens fizinio pajėgumo vertinimas ir bazinės rekomendacijos. Ilgalaikis fizinis pasyvumas dėl sėdimo darbo ar sėdimos gyvensenos labai greitai pablogina mūsų fizinį pajėgumą. Kas yra fiziškai pajėgus žmogus? Tai asmuo, kuris, nerizikuodamas sveikata, efektyviai ir be didelio nuovargio, neprarasdamas energijos rekreaciniam aktyvumui laisvalaikiu, patenkina kasdieninio gyvenimo poreikius.

Siūlome įvertinti Jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos, motorinės sistemos bei griaučių raumenų sistemos pajėgumą testais, kuriems atlikti nereikia sudėtingos aparatūros ir didelių laiko sąnaudų. Įvertinus bus pateiktos bazinės specialistų rekomendacijos.

Kviečiame pasinaudoti teikiamomis paslaugomis. Vieno paketo kaina – 35,00 EUR asmeniui.

Vitas Lendraitis
Mokslinių tyrimų plėtros vadovas
El. paštas: vitas.lendraitis@lsu.lt
Tel.: +370 612 20330