Treniravimo mokslo katedra

Katedros vedėja
dr. Kristina Bradauskienė

Perkūno al. 3, 303 kab., LT-44221 Kaunas
Tel. (8 37) 302632
El. p. tmk@lsu.lt

Dėstytojai Telefonas Elektroninis paštas
Katedros vedėja dr. Kristina Bradauskienė (8 37) 302678 kristina.bradauskiene@lsu.lt
Katedros administratorė Audinga Kniubaitė (8 37) 302632 audinga.kniubaite@lsu.lt
Doc. dr. Aleksandras Alekrinskis (8 37) 302664 aleksandras.alekrinskis@lsu.lt
Doc. dr.  Roma Aleksandravičienė (8 37) 302629 romanellagrande@gmail.com
Asistentas Juozas Ališauskas 8 616 41731 juozas.alisauskas@lsu.lt
Asistentė Rima Bakienė (8 37) 302653 rima.bakiene@lsu.lt
Asistentas Mykolas Vygintas Bogušas
Doc. dr. Vidas Bružas 8 683 63535 vidas.bruzas@lsu.lt
Doc. dr. Alfonsas Buliuolis (8 37) 302674 alfonsas.buliuolis@lsu.lt
Lekt. dr.Daiva Bulotienė (8 37) 302665 daiva.bulotiene@lsu.lt
Asistentas Rolandas Burneikis 8 699 58414 rolandas.burneikis@lsu.lt
Asistentė Lolita Dudėnienė (8 37) 302664 lolita.dudeniene@lsu.lt
Asistentė Jolanta Grigonienė (8 37) 302642 jolanta.grigoniene@lsu.lt
Asistentas Antanas Juodsnukis (8 37) 302635 antanas.juodsnukis@lsu.lt
Asistentė Gabija  Vidūnaitė-Juškevič 8 625 68857 gabija.vidunaite@lsu.lt
Doc. dr. Ramutis Kairaitis (8 37) 302649 ramutis.kairaitis@lsu.lt
Prof. dr. Sigitas Kamandulis (8 37) 302202 sigitas.kamandulis@lsu.lt
Asistentas Kostas Karpavičius (8 37) 302639 kostas.karpavicius@lsu.lt
Doc. dr. Rasa Kreivytė (8 37) 302679 rasa.kreivyte@lsu.lt
Asistentas Saulius Liaugminas (8 37) 302664 saulius.liaugminas@lsu.lt
Lekt. dr. Kęstutis Matulaitis (8 37) 302214 kestutis.matulaitis@lsu.lt
Asistentas Mantas Mickevičius (8 37) 302202 mantas.mickevicius@lsu.lt
Doc. dr. Pranas Mockus (8 37) 302223 pranas.mockus@lsu.lt
Lekt. dr. Viačislavas Novikovas (8 37) 302675 viacislavas.novikovas@lsu.lt
Lekt. dr. Simona Pajaujienė (8 37) 302664 simona.pajaujiene@lsu.lt
Doc. dr. Rūtenis Paulauskas (8 37) 302118 rutenis.paulauskas@leu.lt
Prof. habil. dr. Jonas Poderys (8 37) 302650 jonas.poderys@lsu.lt
Asistentė Vitalija Putriūtė 8 641 64757 vitalija.putriute@lsu.lt
Asistentė Jolanta Simanavičienė (8 37) 302637 jolanta.simanaviciene@lsu.lt
Prof. habil. dr. Antanas Skarbalius (8 37) 302214 antanas.skarbalius@lsu.lt
Doc. dr. Valentina Skyrienė (8 37) 302666 valentina.skyriene@lsu.lt
Lekt. dr. Audrius Sniečkus (8 37) 302202 audrius.snieckus@lsu.lt
Doc. dr. Jūratė Stanislovaitienė (8 37) 302626 jurate.stanislovaitiene@lsu.lt
Lekt.dr.Loreta Stasiulevičienė (8 37) 302639 loreta.stasiuleviciene@lsu.lt
Prof. dr. Vytautas Streckis (8 37) 302668 vytautas.streckis@lsu.lt
Lekt. dr. Birutė Statkevičienė (8 37) 302666 birute.statkeviciene@lsu.lt
Asistentė Milda Treigienė (8 37) 302327 milda.treigiene@lsu.lt
Asistentė Aistė Barbora Ušpurienė (8 37) 302669 aiste.uspuriene@lsu.lt
Asistentas Vytautas Vasiliauskas
Asistentas Petras Vinciūnas (8 37) 302664 petras.vin@gmail.com
Lekt.  dr. Gintautas Volungevičius (8 37) 302111 volgint@gmail.com
Doc. dr. Kristina Zaičenkovienė (8 37) 302653 kristina.zaicenkoviene@lsu.lt
Doc. dr. Aurelijus Kazys  Zuoza (8 37) 302653 aurelijus.zuoza@lsu.lt
Doc. dr. Ilona Judita Zuozienė (8 37) 302666 ilona.zuoziene@lsu.lt
Doc. dr. Viktoras Šilinskas (8 37) 302674 viktoras.silinskas@lsu.lt
PAVARDĖ VARDAS DIENA LAIKAS VIETA
Paulauskas Rūtenis Trečiadienis 12.00-13.00 206 c.r.
Zuoza Aurelijus Antradienis 10.00-11.00 203 c.r.
Kamandulis Sigitas Pirmadienis 09.30-10.30 409 II r.
Streckis Vytautas Pirmadienis 09.00-10.00 205 II r.
Statkevičienė Birutė Ketvirtadienis 16.30-17.30 Baseinas
Bradauskienė Kristina Pirmadienis 10.00-11.00 217 c.r
Kniubaitė Audinga Antradienis 08.30-09.30 A. Stanislovaičio lengvosios atletikos maniežas.
Poderys Jonas Liudas Antradienis 10.00-11.00 104 A. Stanislovaičio lengvosios atletikos maniežas
Mamkus Gediminas Pirmadienis 13.00-14.00 202 II r.
Stanislovaitienė Jūratė Trečiadienis 11.00-12.00 210 c.r.
Kreivytė Rasa Pirmadienis 13.00-14.00 110 c.r.
Šilinskas Viktoras Ketvirtadienis 09.00-10.00  A. Stanislovaičio lengvosios atletikos maniežas
Buliuolis Alfonsas Ketvirtadienis 09.00-10.00  A. Stanislovaičio lengvosios atletikos maniežas
Skyrienė Valentina Pirmadienis 13.00-14.00 218 II r.
Matulaitis Kęstutis Trečiadienis 09.30-10.30 Laboratorija (Skarbaliaus)
Stasiulevičienė Loreta Trečiadienis 11.30-12.30 didž. gimnastikos salė c.r.
Karpavičius Kostas Trečiadienis 11.30-12.30 didž. gimnastikos salė c.r.
Dūdienė Lolita Ketvirtadienis 16.00-17.00 201 III r.
Zuozienė Judita Ilona Pirmadienis 10.00-11.00 218 II r.
Mockus Pranas Trečiadienis 15.00-16.00 103 III r.
Bulotienė Daiva Pirmadienis 11.00-12.00 202 III r.
Ušpurienė Aistė Barbora Kovo mėn.
Antradienis
13.00-14.00 311 II r.
Balandžio mėn.
Pirmadienis
09.00-10.00
Gegužės mėn.
Penktadienis
14.00-15.00
Birželio mėn.
Pirmadienis
09.00-10.00
Pajaujienė Simona Trečiadienis 12.00-13.00 201 III r.
Paulauskas Henrikas Pirmadienis 09.10-10.10 414 II r.
Treigienė Milda Trečiadienis 12.00-13.00 201 III r.
Liaugminas Saulius Antradienis 11.00-12.00 201 III r. / 113 sporto salė
Volungevičius Gintautas Pirmadienis 09.10-10.10 414 III r.
Sniečkus Audrius Trečiadienis 10.00-11.00 409 II r.
Bružas Vidas Pirmadienis 8.30-9.30 211 c.r.
Bakienė Rima Pirmadienis 12.00-13.00 203 c.r.