PROJEKTAS „ATVERK – ATeities VERslo Komanda”

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA rengia studentų verslumo ugdymo projektą "ATVERK – ateities verslo komanda". Projekto rėmuose bus vykdomi neformalūs komandinio verslumo mokymai universitetų ir kolegijų studentams bei dėstytojams, kurių metu dalyviai ne tik įgis teorinių žinių, bet ir realiai kurs produktų prototipus Verslo ir techninės kūrybos centruose (VTKC), konkuruos tarpusavyje Idėjų mugėje, dalyvaus imitaciniuose žaidimuose, stažuosis "Demola"  studentų verslumo ugdymo centre Suomijoje.

 

Informaciniai seminarai LKKA vyks  balandžio 3 d. 14 val. 232 aud. ir balandžio 4 d. 16 val. 232 aud..

 

Informaciniuose seminaruose dalyvaus projekto partnerės – verslo įmonės, kurios išsamiau papasakos apie bendradarbiavimo galimybes.

 

Tolimesni projekto etapai-mokymai vyks balandžio 16-18 d. ir balandžio 23-25 d.

 

Registracija:http://www.linpra.lt/lt/atverk/registracija_142.html

 

PROJEKTO APRAŠYMAS

 

Projekto „ATVERK – ATeities VERslo Komanda" misija – stiprinti studentų verslumo teorines žinias ir praktinius gebėjimus kurti naujus konkurencingus produktus.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA parengto verslumo ugdymo modelio ATVERK rėmuose vyks ne tik teoriniai verslumo mokymai ir simuliaciniai užsiėmimai, bet ir realių naujų produktų prototipų ir jų verslo planų kūrimas. 15 projekto dalyvių komandų, sudarytų iš įvairių studijų krypčių studentų, įgyvendins naujų produktų idėjas. Įmonių specialiai šiam projektui paruoštuose Verslo ir techninės kūrybos centruose dalyviai kurs inovatyvių produktų prototipus, rengs jų verslo planus. Komandas šiuose centruose nuolat konsultuos kompetentingi įmonių atstovai ir ekspertai. Projekto metu paruoštų verslo produktų autoriai turės galimybę pristatyti ir parduoti savo darbus susidomėjusioms įmonėms. O dvi geriausiomis pripažintos dalyvių komandos semsis patirties ir gilesnių žinių stažuotės metu Suomijoje, studentų verslumo ugdymo centre „Demola".

Tikimasi, kad šis projektas ir jo tęsinys ateityje padės užtikrinti studentų, įmonių ir mokslo institucijų glaudų tarpusavio bendradarbiavimą, suteikiant galimybę studentams prisidėti prie įmonių naujų produktų kūrimo, ugdant jų verslumo įgūdžius bei stiprinant dėstytojų kompetencijas lavinti studentų verslumą ir praktinį mąstymą.

 

Projekto dalyviai

 

Projekte kviečiami dalyvauti visų Lietuvos aukštųjų mokyklų I ir II studijų pakopos studentai bei dėstytojai iš aukštųjų mokyklų – projekto partnerių.

 

Projekto nauda dalyviui:

  • sustiprinti asmeniniai komandinio verslumo įgūdžiai ir žinios,
  • komandinio darbo patirtis kuriant realius produktus ir jų verslo planus,
  • reali pažintis su šiuolaikinių verslo įmonių veikla ir jų darbo principais,
  • galimybė įgyvendinamas verslo idėjas susieti su studijų baigiamojo darbo tema, kursinių projektų ar namų darbų užduotimis,
  • stažuotė Suomijoje.

 

 

Informaciją parengė: projekto mentorė Irena Valantinė