Sportinė rekreacija ir turizmas – mėgstantiems aktyvią veiklą

Studijų programoje „Sportinė rekreacija ir turizmas“ rengiami įvairaus laisvalaikio organizatoriai, kurie turės galimybę dirbti turizmo ir laisvalaikio srityse bei skatins visuomenės užimtumą. Ši programa yra unikali bei vienintelė Lietuvoje, kuri rengia rekreacijos ir laisvalaikio bakalaurus. Studijų metu didžiausias dėmesys skiriamas aktyvaus laisvalaikio ir sportinės rekreacijos organizavimui bei verslumo kompetencijos ugdymui. Studentai turi galimybes įgyti tarptautinės patirties renkantis dalines studijas ir praktiką geriausiuose šios srities universitetuose užsienyje bei dalyvauti kitose veiklose.

 

Pasaulyje rekreacijos ir laisvalalaikio veiklos specialisto kvalifikacija yra labai populiari, todėl studijų programos absolventų žinios vertinamos užsienyje.

 

Studentai studijuoja verslo vadybą ir teisę, ekonomiką, finansus, žmogiškųjų išteklių valdymą, turizmo paslaugų organizavimą, biomedicinos pagrindus, sociologiją, rekreacijos ir laisvalaikio pagrindus, turi praktinius vidaus ir lauko rekreacijos užsiėmimus.

 

Studijų metu sudaromos galimybės ne tik studijuoti auditorijose, bet ir aktyviai dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose slidinėjant, organizuojant žygius pėsčiomis, dviračiais, plaustais ir baidairėmis, turistaujant, stovyklaujant, patiems organizuojant ekskursijas ir renginius. 

 

Studentai dažnai būna savanoriais Lietuvos ir tarptautiniuose renginiuose, todėl įgyja patirties. Kiekvienais metais studentai kartu su dėstytojais rengia Pasaulinę turizmo dieną,  Pasaulinę sveikatos dieną universitete, Kalėdines šventes vaikų dienos centrams, Kauno miesto renginius,  Tarptautines ir nacionalines mokslines konferencijas.

 

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, sudaromos galimybės atlikti praktiką tiesiogiai su specialybe susijusiose organizacijose – viešbučiuose, kelionių agentūrose, laisvalaikio organizavimo įstaigose, sporto ir sveikatingumo klubuose ir t. t.

 

Dėstytojai savo įgūdžius tobulina tarptautinėse mokslinėse konferencijose, stažuotėse ir seminaruose, todėl perduoda studentams naujausias žinias. Didelė dalis dėstytojų turi praktinės patirties laisvalaikio, sporto ir turizmo srityse, dirba ir kitose laisvalaikio industrijos įstaigose bei organizacijose, yra aktyvūs laisvalaikio ir sporto asociacijų, federacijų nariai.

 

Neabejojame, kad šios srities LSU absolventai galės sėkmingai dirbti Lietuvos ir užsienio organizacijose ar sukurs savo verslą.

 

Daugiau apie studijų programą