LSU reabilitacijos magistrai vertinami Lietuvoje ir užsienyje

Kineziterapeuto profesijai reikia rengtis ne vienerius metus, o teorines ir praktines žinias kaupti kruopščiai. Kineziterapeutai praktikoje susiduria ne tik su skirtingais žmonėmis, bet ir su įvairiais sveikatos sutrikimais bei ligomis. Šios profesijos žinių pagrindas yra judesių mokslas.

 

Kuo išskirtiniai mūsų studentai?

Jie yra iniciatyvūs, sportiški ir energingi, nuolat gilina žinias ir socialinius įgūdžius, dirba su žmonėmis, o studijų metu praktikos įgyja dirbdami su realiais pacientais. Studentai drausmingi, studijuoja medicinos disciplinas.

 

LSU kineziterapijos studijų programa žinoma visoje Lietuvoje. Kiekvienoje šalyje gydymo įstaigoje dirba Universiteto absolventai. Mūsų universitetas pirmasis Lietuvoje pradėjo rengti gydomosios mankštos specialistus, kurie atgavus nepriklausomybę pervadinti kineziterapeutais.

 

Programoje dėsto aukščiausio lygmens specialistai, kurie savo žiniomis dalijasi tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir seminaruose, o jų straipsniai spausdinami tarptautiniuose žurnaluose.

 

Mes siūlome inovatyvias, praktika grįstas studijas, galimybę dalyvauti Studentų mokslinės draugijos veikloje, atlikti tyrimus universiteto laboratorijose. Studentai praktiką gali atlikti daugiau kaip 30 klinikinės praktikos vietų visoje Lietuvoje, kur klinikiniai instruktoriai perteikia savo patyrimą ir žinias. Būsimiems kineziterapeutams suteikiama galimybė dalyvauti Europos kineziterapeutus ruošiančių aukštųjų mokyklų tinklo veikloje. 

 

Kolegijų kineziterapijos absolventams Lietuvos sporto universitete sudaromos galimybės studijuoti išlyginamosiose studijose, įgauti universitetinį bakalauro laipsnį ir stoti į antrosios pakopos studijų programą.

 

Daugiau apie studijų programą