Lietuvos sporto universitetas antrus metus iš eilės tapo „Universitetų vasaros iššūkio“ nugalėtoju!
Tarptautinėse varžybose, kurias surengė VU Sveikatos ir sporto centras, dalyvavo net 18 aukštųjų mokyklų ir daugiau kaip pusantro tūkstančio studentų, dėstytojų, administracijos ir kitų darbuotojų iš penkių pasaulio valstybių. Dalyviai projekto platformoje fiksavo savo fizinį aktyvumą, taip uždirbdami taškus savo aukštajai mokyklai. Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. iš viso buvo užregistruota beveik du milijonai aktyviai praleistų minučių!
Šiemet, kaip ir pernai, geriausiai pasirodė LSU bendruomenė – „Universitetų vasaros iššūkio“ metu aktyviai praleido net 232 107 minutes! Mūsų komanda „LSU administracija“ aktyviai judėjo 149 972 minutes, daugiausia taškų šioje komandoje surinko Asta Povilaitienė. Sporto mokslo ir inovacijų instituto komandoje pirmąją vietą užėmė Margarita Černych, mokslininkų komanda judėjo 38 621 minutę. Dėstytojų komanda buvo aktyvi 43 514 minučių, o daugiausia taškų joje pelnė Kristina Mejerytė-Narkevičienė.
„Universitetų vasaros iššūkis 2018“ dalyvių rezultatai:
- Lietuvos sporto universitetas
- Wingate koledžas (Izraelis)
- Vilniaus Gedimino technikos universitetas
- Kauno kolegija
- Šiaulių universitetas
- Vilniaus kolegija
- Vilniaus universitetas
- Lisabonos universitetas (Portugalija)
- Mykolo Romerio universitetas
- Midlesekso universitetas (Jungtinė karalystė)
- Kylio universitetas (Vokietija)
- Kilio universitetas (Jungtinė karalystė)
- Kauno technologijos universitetas
- Vytauto Didžiojo universitetas
- Berlyno laisvasis universitetas (Vokietija)
- Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
- Porto universitetas (Portugalija)
- Klaipėdos universitetas
Primename, kad „Universitetų vasaros iššūkis“ – tai linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi, tiek su kolegomis, tiek su kito padalinio komanda, universitetu ar šalimi ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai. Rezultatai džiugina – žaidynių dalyviai užregistravo vidutiniškai po 33 minutes fiziškai aktyvaus laiko – tai atitinka sveikatos specialistų rekomendacijas praleisti bent 30 min. per dieną fiziškai aktyviai.