Sėkmingi studentų startai Lietuvos lengvosios atletikos čempionate

Savaitgalį Klaipėdoje baigėsi dvi dienas trukęs Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Čempionate startavo ir mūsų universiteto studentai, jie iškovojo 7 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos  medalius.

LSU studentų rezultatai:
 Lina Grinčikaitė (doktorantė) (tr. E. Norvilas) iškovojo 1 vietą  60 m – 7.37 sek.
Tomas Vitonis (TRS 4) (tr. A. Gavėnas, V. Čereška) – 2 vieta  trišuolyje – 15,01 m.
Artūras Janauskas (doktorantas) (tr. E. Norvilas) iškovojo 1 vietą  60 m b/b – 8.15 sek.
Raimonda Meidutė (TRS 3) (tr. D. Januševičius) –  9 vietą 60 m – 7.93 sek.
Eglė Balčiūnaitė (TSV mag. 2) (tr. A. Kitanov) – 1 vieta  1500 m – 4:31,79 sek.
Marius Vadeikis (VAD mag. 2) (tr. R. Petruškevičius) – 1 vieta trišuolyje – 15,20 m
Milda Vičinskaitė (SFZ 2) (tr. I. Juodeškienė) – 2 vietą 3000 m -9:50,02 sek. ir 3 vieta  1500 m – 4:34,95 sek.
Loreta Kančytė (TRS 1) (tr. I. Juodeškienė, A. Klebauskas) –  5 vietą  800  m -2:15,20 sek.  ir 6 vieta  1500 m – 4:46,60 sek.
Evelina Auželytė (TRS 1) (tr. A. Skujytė, V. Bogamolovas) – 1 vieta   5-kovėje – 3327 taškai.
Lukas Gaudutis (TRS 2) (tr. I. Juodeškienė) – 3 vieta 60 m- 6,88 sek.
Tomas Vitonis (TRS 4) (tr. A. Gavėnas, V. Čereška) –1 vieta šuolyje į tolį – 7,80 m.
Kristina Židonytė (TRS 1) (R. Petruškevičius, E. Žilys) 5 vieta šuolyje į tolį – 5,66 m.
Žygimantas Kuzminskas (TRS 3) (tr. A. Skujytė, V. Streckis) – 4 vieta 7-kovėje – 4826 taškai
Ernestas Raudys (KKU 3) (tr. A. Baranauskas, E. Jurgutis) – 1 vieta šuolyje į aukštį – 2,05 m.
Seiranas Pusčius (TRS 2) (tr. A. Baranauskas) – 8  vieta šuolyje į aukštį – 1,95 m.
Žygimantas Opanasenka (TRS 1) (tr. I. Gricevičienė) 10 vieta šuolyje į aukštį – 1,90 m.
Edvinas Smetonis ( TRS 2) (tr. V. Šilinskas, E. Barysienė) – 2 vieta šuolyje su kartimi – 4,20 m.
Čempionato  metu vyko ir Klaipėdos miesto taurės rungtis (200 m), joje startavo Raimonda Meidutė (TRS 3) (tr. D. Januševičius) ir užėmė 2 vietą – 26,22

Nuotraukos: E.Karaškienės.