Po dramatiškos kovos LSU nugalėjo MRU

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate pergalę šventė  Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda. Ji  išvykoje 85:84 (23:21, 20:25, 29:14, 13:24) įveikė reguliariaus  sezono nugalėtojus Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkus.
Edo Nickaus auklėtiniai kelis kartus pirmavo ir dviženkle taškų persvara – pirmajame kėlinyje – 19:9, 21:11, ketvirtojo kėlinio pradžioje – 72:60, tačiau rungtynių pabaiga buvo itin įtempta ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis dvikovos sekundėmis.
LSU gretose išsiskyrė Šarūnas Vingelis, pelnęs 23 taškus, Šarūnas Beniušis pridėjo 16 taškų (12 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas – 14, Paulius Petrilevičius ir Karolis Babkauskas – po 10 tšk.
MRU komandoje eilinį kartą lyderio vaidmens ėmėsi Antanas Udras, pelnęs 19 taškų, Eimantas Bendžius pridėjo 15.
„Žinoma, kad patirtis LKL čempionate duoda rezultatų. Prieš MRU komandą pirmajame šio sezono tarpusavio susitikime Kaune apmaudžiai pralaimėjome tik paskutinėmis sekundėmis rezultatu 95:96, šįkart jau turėjome iniciatyvą savo rankose ir tik rungtynių pabaigoje varžovai pavojingai priartėjo. Džiaugiuosi, kad iškovojome pergalę, nors ji ir nieko nelėmė. Mes ir VDU komanda reguliariajame čempionate surinkome vienodai – po 28 taškus, tačiau VDU turnyrinėje lentelėje žengia laipteliu aukščiau, kadangi tarpusavio rungtynių rezultatas geresnis VDU komandai. Mes VDU krepšininkus namuose įveikėme vieno taško skirtumu – 90:89, tačiau svečiuose pralaimėjome trijų taškų skirtumu – 76:79. Taigi, mūsų laukia įdomus LSKL pusfinalis su ta pačia VDU ekipa“, – sakė LSU ekipos treneris.