Naktinio krepšinio turnyras užbaigė LSU sportiškiausios grupės rinkimus

S. Dariaus ir S. Girėno apšilimo aikštėje praūžė naktinis 3 prieš 3 krepšinio turnyras „Now We Move”, kuris buvo skirtas paminėti atkurtos Lietuvos šimtmečiui ir „Judėjimo savaitei“ („Move Week“).

Naktiniame krepšinio trijulių turnyre dviejose amžiaus grupėse dviejų minusų sistema varžėsi 39 komandos.

Moksleivių grupėje čempionais tapo komanda pasivadinusi „Overis“: Karolis Sapiega, Justas Sakalauskas, Julius Daugėla, Martynas Špokas. Sidabro medalius iškovojo praėjusių metų čempionai – komanda „Veteranai“: Tomas Kuzminskas, Gytis Užpalis, Jonas Grenda. Mažąjį finalą laimėjo komanda „Kosmosas“: Lukas Garliauskas, Dinas Mickūnas, Redas Jakubauskas.

Studentų grupėje po įnirtingos kovos čempionų vardą apgynė Kauno kolegijos studentai: Paulius Gabrilavičius, Gytis Vitkauskas, Simonas Andraitis, Paulius Irtmonas. Antrąją vietą iškovojo LSU studentų vedama komanda „Lalaila Boom“: Eduardas Straigis, Henrikas Paulauskas, Mantvydas Gečionis, Emilijus Petrauskas. Bronzos medaliais džiaugėsi komanda „DERK“: Edvinas Kurlinkus, Radvydas Sebecka, Kazimieras Blaževičius, Darius Butkevičius.

Renginio metu taip pat vyko baudų metimo ir karavano konkursai. Iš 52 dalyvių taikliausiai baudas mėtė LSU studentai: Gediminas Rauduvė, pataikęs 13 baudos metimų iš eilės tapo šio konkurso nugalėtoju, Eduardas Straigis (11 baudos metimų) užėmė antrąją vietą, o Šarūnas Kenešis liko trečias (7 baudos metimai). Karavano žaidime, 60-ties dalyvių tarpe, nepralenkiami ir vėl buvo LSU studentai: čempionu tapo Evaldas Kazokaitis, antrąją vietą laimėjo Karolis Aliulis, o trečias liko Eduardas Straigis.

Renginį finansavo Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės per Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo programą ir Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Tai buvo paskutinis LSU sportiškiausios grupės renginys. 2017-2018 m. sportiškiausia LSU grupe tapo – TRS 16-5, kuri surinko 46,41 taško. Antroje vietoje liko TRS 16-1 (31,59 tšk.), o trečiąją vietą, surinkę 16,50 taškų, užėmė KKS 15-1.

Ketvirtadienio popietę Treniravimo sistemų antro kurso penktos grupės studentams sporto ir laisvalaikio centre „Neo Kaunas” buvo įteikti „Hummel“ sportiniai kostiumai.