LSU studentai varžėsi „Stalamūšyje“

LSU Sporto ir laisvalaikio centras kartu su Studentų atstovybe surengė nuotaikingą stalo teniso turnyrą „Stalamūšis“. Jame dalyvavo 25 studentai – vaikinai ir merginos varžėsi atskirose grupėse. Visų varžybų metu vyravo gera nuotaika ir draugiška atmosfera.

Merginų grupėje nė vieno pralaimėjimo nepatyrė ir pirmąją vietą iškovojo Viktorija Motiejūnaitė (TRS 13-1), antrąja „rakete“ tapo Giedrė Račiulaitytė (KKU 12-2), o trečioji vieta atiteko Eglei Čekaitytei (KIN 13-1).

Vaikinai buvo suskirstyti į 4 grupes po 5 žaidėjus (A, B, C, D), kuriose buvo varžomasi vieno rato sistema. Į kitą etapą (Top 8) kelialapius iškovojo po du geriausius kiekvienos grupės žaidėjus. Iš A grupės į Top 8 žengė Ugnius Andriulaitis (FAV13-1) ir Darius Daugininkas (KKU 12-2), iš B – Mantas Labalaukis (SRT 13-1) ir Martynas Juodeška (TRS 11-1), iš C – Saulius Pakalniškis (KKU 12-2) ir Armandas Indrašius (KKU 11-1), iš D grupės į kitą etapą pateko Ignas Povilanskas (KIN 12-4) ir Osvaldas Gruzdas (SRT 13-1).

Po įnirtingų ir emocionalių rungtynių „Stalamūšio“ nugalėtoju vaikinų grupėje tapo ir aukso medaliu pasipuošė Mantas Labalaukis (SRT 13-1), antrąją vietą iškovojo Saulius Pakalniškis (KKU 12-2), o trečiąja vieta džiaugėsi Armandas Indrašius (KKU 11-1).

Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius!

Turnyro laimėtojų rezultatai bus įtraukti renkant „LSU sportiškiausių grupių dešimtuką“. Rinkimų tarpinę rezultatų lentelę galite pamatyti: