LSU sportininkai Lietuvos studentų kroso čempionate – antri

XXXIV Lietuvos studentų kroso čempionatą Jono Pipynės ir Felicijos Karoblienės taurėms laimėti priėmė Vilnius. Į varžybas atvyko sportininkai iš 7 Lietuvos universitetų.

Komandinę kroso čempionių taurę iškovojo VU merginų komanda, surinkusi 93 taškus. LSU sportininkės, surinkusios 100 taškų, užėmė antrąją vietą. LSMU komanda liko trečia (160 taškų).

Vaikinų komandos čempionų taurė atiteko KTU sportininkams (76 taškai), antrosios vietos taurė – LSU vaikinų komandai (98 taškai). Trečią vietą užėmė VU (157 taškai).

LSU komandos rezultatai

1 km bėgime startavusi Inga Janulevičiūtė (tr. A. Buliuolis) užėmė 5 vietą (4 min.).

2 km bėgimas: Loreta Kančytė (1 vieta – 7 min. 45 sek., tr. R. Kančys, I. Juodeškienė), Alba Herrero Molleda (4 vieta – 8 min. 42 sek., tr. A. Buliuolis), Greta Vainaitė (5 vieta – 8 min. 53 sek., tr. V. Kazlauskas), Vytautė Ašmantaitė (14 vieta – 10 min. 33 sek., tr. A. Buliuolis), Džestina Kutkaitė (15 vieta – 11 min. 59 sek., tr. L. Dudėnienė), Greta Funkaitė (16 vieta – 12 min. 6 sek., tr. L. Dudėnienė), Gabija Girdziūtė (17 vieta – 12 min. 19 sek., tr. L. Dudėnienė), Akvilė Marmukonytė (18 vieta – 13 min. 41 sek., tr. L. Dudėnienė), Gintautė Marčiulionytė (19 vieta – 13 min. 41 sek., tr. L. Dudėnienė).

3 km bėgimas: Modestas Rusevičius (5 vieta – 10 min. 47 sek., tr. R. Kančys, V. Komisaraitis), Marius Vymeris (10 vieta – 11 min. 45 sek., tr. A. Paužas), Daniel Golovatski (11 vieta – 11 min. 47 sek., tr. N. Sabaliauskienė, D. Jankauskaitė), Lukas Guščius (20 vieta – 12 min. 53 sek., tr. A. Buliuolis, M. Saldukaitis), Domantas Gegevičius (26 vieta – 13 min. 30 sek. (treniruojasi savarankiškai), Arnas Kontrimas (33 vieta – 14 min. 47 sek., tr. I. Juodeškienė), Algirdas Stuknys (36 vieta – 15 min. 19 sek., tr. R. Ančlauskas).

5 km bėgimas: Evaldas Gustaitis (1 vieta – 17 min. 45 sek., tr. V. Komisaraitis, A. Buliuolis), Lukas Klimavičius (5 vieta – 19 min. 48 sek., tr. R. Norkus, V. Šmidtas), Robertas Liorančas (7 vieta – 19 min. 57 sek., tr. V. Bružas), Ąžuolas Zubė (11 vieta – 21 min. 01 sek., tr. V. Bružas), Edvinas Šaulys (13 vieta – 23 min. 46 sek., tr. P. Mockus), Kristupas Ivanauskas (15 vieta – 25 min. 21 sek., tr. V. Bružas).

Komandų rezultatai

Merginos: VU – 93 taškai, LSU – 100, LSMU – 160, KTU – 176, LEU – 208, MRU – 227, VGTU – 230 taškų.

Vaikinai: KTU – 76 taškai, LSU – 98, VU – 157, VGTU – 179, LEU – 349, LSMU – 401 taškas.