LSU plaukikas Vaidotas Blažys tapo Lietuvos plaukimo čempionu

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos žiemos plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo ir LSU studentai. Labiausiai nudžiugino TRS 3 kurso studentas Vaidotas Blažys, kuris tapo Lietuvos čempionu plaukdamas 50 m krūtine. Dar vienu medaliu, sidabro, Vaidotas apdovanotas 100 m krūtine (1.02,95 sek.) distancijoje. Jį aplenkė tik pasaulio čempionato bronzos medalininkas Giedrius Titenis iš Anykščių. Vaidotas pagal surinktų taškų skaičių  absoliučioje įskaitoje laimėjo trečią vietą. Geriausiu plaukiku buvo pripažintas panevėžietis Danas Rapšys, antras – Giedrius Titenis.

Galime pasidžiaugti ir kitu TRS 3 kurso studentu Irmantu Vernicku, kuris buvo apdovanotas bronzos medaliais plaukiant 50 m l. st.  (24,22 sek.) ir  50 m peteliške (25,71 sek.). Džiugina tai, kad  Irmantas vėl pradėjo rimtai treniruotis po praėjusiame sezone patirtos traumos.

Pagirtinai startavo ir TRS pirmakursis Tadas Lėveris, kuris apdovanotas sidabro medaliu plaukiant 50 m l. st.  (23,86 sek.). Bronzą Tadas iškovojo 100 m l. st. plaukime (53,73 sek.), ketvirtą vietą užėmė plaukdamas 50 m peteliške (26,20 sek.), o penktą – 100 m peteliške (58,48 sek.).

Stipriausių Lietuvos plaukikų penketuke plaukiant 200 l. st. buvo ir 4 kurso studentas Simas Žiaukas (1.57, 47 sek.). Simas taip pat buvo ketvirtas 400 m l. st.  (4. 16,79 sek.) distancijoje.