LSU merginoms – LSKL aukso, vaikinams – sidabro medaliai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) finaluose kovėsi LSU merginos ir vaikinai.  Merginų grupės finale po dramatiškos kovos mūsų Universiteto komanda 68:67 (16:6,20:20,11:19,21:22) nugalėjo Mykolo Romerio krepšininkes ir tapo čempionėmis. Vaikinai po atkaklios kovos 74:85 (18:20,17:21,27:16,12:28) nusileido Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkams.
  LSU merginos užtikrintai pradėjo susitikimą su MRU ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo dešimt taškų – 16:6, persvarą  pavyko išlaikyti ir įpusėjus rungtynėms – 36:26. Vis dėlto MRU krepšininkės nebuvo linkusios pasiduoti ir trečiajame kėlinyje priartėjo, o komandas prieš lemiamą ketvirtį teskyrė du taškai – 47:45. Dramatiškai klostėsi paskutinis ketvirtis. Nors mūsų komanda nuolat pirmavo keliais taškais, tačiau likus dviem minutėm iki susitikimo pabaigos MRU merginos išlygino rezultatą 62:62, vis dėlto mūsų merginos tiksliau žaidė rungtynių pabaigą. Likus 9 sek. iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus, tačiau vilnietės prarado kamuolį, o LSU komandos žaidėja Vitalija Kaminskytė buvo sustabdyta pražanga. Pasibaigus rungtynių laikui V. Kaminskytė realizavo vieną iš dviejų baudos metimų ir ir šventė pergalę 68:67.
  LSU tapo LSKL čempione!
  LSU ekipos trenerė Rasa Kreivytė neslėpė džiaugsmo ir sakė, kad jausmas yra nepakartojamas: „Kaip galima jaustis laimėjus finalą vieno taško skirtumu?!”.
  LSU komandai taškus pelnė: Neringa Skadaitė 26, Laura Svarytė 12, Vitalija Kaminskytė ir Greta Tamošauskaitė po 11, Monika Petrauskaitė 5, Eglė Vitkutė 3.
  MRU komandai daugiausia taškų pelnė Rita Žilinskaitė 27.
  Priminsime, kad praėjusį sezoną mūsų komanda finale nusileido VDU ir liko antra.
  Antrus metus iš eilės LSKL vaikinų finale grūmėsi ir LSU krepšininkai. Kaip ir praėjusiame finale, jie vėl turėjo pripažinti Mykolo Romerio universiteto komandos pranašumą 74:85 (18:20,17:21,27:16,12:28). Didžiąją susitikimo dalį vyko apyligė kova. Nors po dviejų kėlinių 41:35 pirmavo MRU krepšininkai, tačiau mūsų komanda spurtavo trečiajame kėlinyje ir įgijo penkių taškų persvarą 62:57. Vis dėlto jėgų kovoti dėl aukso medalių mūsų krepšininkams neužteko. Lemiamą ketvirtį jie pralaimėjo 12:28 ir iškovojo sidabro medalius.
  Mūsų komandai taškus pelnė: Šarūnas Vingelis 19, Karolis Babkauskas 14, Žygimantas Skučas 13, Taurantas Tamošiūnas 11, Arūnas Sakalauskas 7, Paulius Malašauskas ir Šarūnas Beniušis po 3, Paulius Petrilevičius 2.
  MRU ekipai daugiausia taškų pelnė Gediminas Orelik – 36 taškai.