LSU–2 vaikinų komandai – Lietuvos studentų krepšinio lygos II–os grupės auksas!

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vaikinų II–os grupės čempionais tapo Lietuvos sporto universiteto antroji (LSU–2) komanda. Tai paaiškėjo Šiauliuose, kur vyksta LSKL merginų ir vaikinų finalai. LSU–2 lemiamose rungtynėse po atkaklios kovos 89:81 (26:16, 18:21, 23:24, 22:20) nugalėjo Kauno kolegiją. Trenerio Laimono Eglinsko auklėtiniai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po I–ojo kėlinio įgijo 10 taškų persvarą – 26:16. Nors Kauno kolegijos krepšininkai dėjo visas pastangas pasivyti mūsų krepšininkus, tačiau vaikinai nuolat išlaikė persvarą, varžovams leisdami priartėti ne daugiau kaip 6–7 taškais. Įpusėjus rungtynėms LSU–2 pirmavo 44:37, trečiajame kėlinyje šią persvarą išlaikė, o likus iki rungtynių pabaigos trims minutėms pirmavo 81:70 ir pergalingai baigė rungtynes. LSU–2 komanda pasipuošė aukso medaliais!

Mūsų komandai taškus pelnė: Modestas Žaunierūnas 19, Justas Nausėdas 18, Tomas Pileckas 17, Simas Raupys 13, Eduardas Straigis 12, Mantas Sadauskas 6, Juozas Andriuška 4.

Kauno kolegijos komandai daugiausia taškų pelnė Eivydas Mološčiakas – 24.