LSKL: Universiteto studentų komandos kovos dėl medalių

Lietuvos studentų krepšinio lygoje užtikrintas pergales šventė Universiteto komandos. Merginos 95:59 (26:16, 25:11, 20:14, 24:18) sutriuškino Vilniaus universiteto (VU), o vaikinai 98:61 (22:12, 26:11, 27:18, 23:20) nepaliko vilčių Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkams. Po šio turo paaiškėjo, kad mūsų komandos pateko į Finalo ketvertus ir kovos dėl LSKL medalių.
Nors merginos žaidė išvykoje, tačiau nuo rungtynių pradžios tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po pirmojo kėlinio įgijo 10 taškų persvarą (26:16) , o įpusėjus rungtynėms pirmavo 24 taškais (51:27). Mūsų krepšininkės ir toliau didino persvarą bei iškovojo aštuntą pergalę iš devynių galimų.
Mūsų komandai taškus pelnė: Monika Petrauskaitė (11/16 dvit.) 25, Vitalija Kaminskytė (6/9 dvit.) 18, Alma Lekevičiūtė 12, Giedrė Račiulaitytė 11, Greta Tamašauskaitė 9, Eglė Vitkutė 7, Neringa Skadaitė 6, Ugnė Pigagaitė 5, Eglė Žilytė 2.
VU gretose rezultatyviausia buvo Vita Žilinskaitė – 28 taškai.
LSU krepšininkės ( 8 perg., 1 pral.) pirmauja LSKL čempionate.
LSKL čempionate sėkmingai rungtyniauja ir vaikinai. LSU komanda namie įveikė KTU krepšininkus. Mūsų studentai jau rungtynių pradžioje neturėjo didesnių rūpesčių. Sužaidę du kėlinius LSU krepšininkai pirmavo 48:23, o susitikimą laimėjo 37 taškų persvara – 98:61.
LSU komandai taškus pelnė: Karolis Babkauskas 21 (4/7 trit.), Tomas Urbonas 14 (7/11 dvit.), Taurantas Tamošiūnas ir Šarūnas Beniušis po 13, Šarūnas Vingelis ir Paulius Petrilevičius po 10, Laimonas Mikšys ir Arūnas Sakalauskas 6, Paulius Malašauskas 5.
KTU gretose rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Jakšas, įmetęs 22 taškus. LSU komanda ir toliau lieka trečia LSKL čempionate (10 perg., 4 pral.).