LSU absolventų istorijos įkvepia

LSU alumnas Remigijus Kančys: „Jau artimiausiu metu planuoju startuoti“

„Universitete įgytos žinios man padeda ne tik treniruojant, bet ir sportinėje karjeroje. Geriau suprantu trenerių taktinius sumanymus, žmogaus fiziologiją ir psichologiją“, – teigia Remigijus.

LSU alumnė Urtė Urnikytė: „Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena – mano kasdienybė“

„Mokykloje gerai sekėsi anglų kalba, todėl dėmesį patraukė tarptautinė studijų programa Physical Activity and Lifestyle (PAL). Patiko siūlomos disciplinos, viliojo galimybė išvažiuoti studijų užsienyje ir kartu su bakalauro diplomu gauti kitose Europos šalyse pripažintą sertifikatą“, – sako LSU absolventė Urtė Urnikytė.

LSU alumnas J. Čižauskas: „Universitetas davė puikų startą trenerio karjerai“

„Studijos LSU man suteikė tvirtus profesinius pamatus. Įgijau daug reikalingų žinių, be kurių negalėčiau tikslingai siekti savo rezultatų ir padėti kitiems siekti aukščiausių laimėjimų“, – teigia LSU absolventas.

LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius: „Sporto vadybininko karjerą pradėjau LSU"

„Studijuodamas LSU pasisėmiau svarbių teorinių žinių, kurias pritaikiau ir tebetaikau kasdieniame darbe“, – teigia LSU alumnas.

LSU alumnas D. Daugininkas: „Stengiuosi, kad fizinio ugdymo pamokos būtų kuo įvairesnės

„Studijos LSU tik patvirtino, kad tai buvo geriausias mano pasirinkimas: čia sutikau gerų draugų, dėstė puikūs žmonės ir savo srities profesionalai“, – pasakoja LSU alumnas.

Alumnė G. Bernotaitė: „Po fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos studijų LSU iškart norėjau dirbti pagal specialybę

„Mokydamasi Universitete įsitikinau, kad sveika gyvensena, fizinis aktyvumas, nuolatinis judėjimas yra raktas į sveikesnį gyvenimą“, – pasakoja LSU absolventė.

LSU absolventas Gytis Rūkas: pomėgis krepšiniui atvedė į sporto vadybos studijas

„Sporto vadybininkai, kiti šios srities specialistai įtemptai dirba už aikštelės ribų, kad galėtume žavėtis reginiu", – pasakoja LSU absolventas.

IMPAS studijų programos absolventas Rokas Pranaitis: sporto analitikų poreikis augs

LSU absolventas atskleidžia savo darbo užkulisius. Jis futbolo klube atsakingas už vaizdo medžiagos analizę: filmuoja visas treniruotes ir rungtynes.

PAL studijų programos studentas K. Kuusinenas: įgytas žinias pritaikiau treniruodamas mažuosius ledo ritulininkus

K. Kuusinenas labai vertina tai, kad žmonės juo pasitikėjo: „Man suteikė didžiulę atsakomybę ir kartu daug laisvės, suteikė galimybes būti kūrybingu treneriu”.

LSU absolventas J. Grainys: „Žalgirio“ krepšinio klubą kuria visi

Dauguma krepšinio ekspertų teigia, kad šiemet žalgiriečiai puikiai pasirengę fiziškai, o tai ir LSU absolvento, Kauno "Žalgirio" fizinio parengimo trenerio Justino Grainio nuopelnas.

IMPAS programos studentai iš Portugalijos žinių semiasi ir futbolo klube „Stumbras“

IMPAS programa apima studijas trijuose universitetuose: Lietuvos sporto universitete, Otto von Guericke universitete, Magdeburge, Vokietijoje ir Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, Portugalijoje.

LSU studentė Mantė Jasilionytė: noriu pagelbėti neįgaliems vaikams

Per studijų metus iš tikrai labai gerų specialybės dėstytojų stengiausi sukaupti kuo daugiau profesinių žinių ir įgūdžių, tad tikiu ir jaučiu, kad jau galėčiau dirbti taikomosios fizinės veiklos specialiste.

LSU absolventas Andrius Gervė: kūno kultūra stiprina ne tik kūną

Andrius Gervė jau aštuonerius metus mėgaujasi galimybe derinti teoriją ir praktiką. Taip jis nuolat „lipdo“ save – idealų mokytoją. Ir žino, kad šis procesas tęsis.

FIFA licencijuotas agentas Deividas Sadauskas: sporto vadyba viena įdomiausių specialybių

„Studijų metais užmezgiau naudingų ryšių ir tai paskatino domėtis sporto vadyba. Ši sritis suteikia galimybes pažinti daug naujų žmonių bei kitų šalių kultūras“, – sako LSU Sporto vadybos programos alumnas.