LSU absolventų istorijos įkvepia

LSU absolventas Gytis Rūkas: pomėgis krepšiniui atvedė į sporto vadybos studijas

„Sporto vadybininkai, kiti šios srities specialistai įtemptai dirba už aikštelės ribų, kad galėtume žavėtis reginiu," – pasakoja LSU absolventas.

IMPAS studijų programos absolventas Rokas Pranaitis: sporto analitikų poreikis augs

LSU absolventas atskleidžia savo darbo užkulisius. Jis futbolo klube atsakingas už vaizdo medžiagos analizę: filmuoja visas treniruotes ir rungtynes.

PAL studijų programos studentas K. Kuusinenas: įgytas žinias pritaikiau treniruodamas mažuosius ledo ritulininkus

K. Kuusinenas labai vertina tai, kad žmonės juo pasitikėjo: „Man suteikė didžiulę atsakomybę ir kartu daug laisvės, suteikė galimybes būti kūrybingu treneriu”.

LSU absolventas J. Grainys: „Žalgirio“ krepšinio klubą kuria visi

Dauguma krepšinio ekspertų teigia, kad šiemet žalgiriečiai puikiai pasirengę fiziškai, o tai ir LSU absolvento, Kauno "Žalgirio" fizinio parengimo trenerio Justino Grainio nuopelnas.

IMPAS programos studentai iš Portugalijos žinių semiasi ir futbolo klube „Stumbras“

IMPAS programa apima studijas trijuose universitetuose: Lietuvos sporto universitete, Otto von Guericke universitete, Magdeburge, Vokietijoje ir Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, Portugalijoje.

LSU studentė Mantė Jasilionytė: noriu pagelbėti neįgaliems vaikams

Per studijų metus iš tikrai labai gerų specialybės dėstytojų stengiausi sukaupti kuo daugiau profesinių žinių ir įgūdžių, tad tikiu ir jaučiu, kad jau galėčiau dirbti taikomosios fizinės veiklos specialiste.

LSU absolventas Andrius Gervė: kūno kultūra stiprina ne tik kūną

Andrius Gervė jau aštuonerius metus mėgaujasi galimybe derinti teoriją ir praktiką. Taip jis nuolat „lipdo“ save – idealų mokytoją. Ir žino, kad šis procesas tęsis.

FIFA licencijuotas agentas Deividas Sadauskas: sporto vadyba viena įdomiausių specialybių

„Studijų metais užmezgiau naudingų ryšių ir tai paskatino domėtis sporto vadyba. Ši sritis suteikia galimybes pažinti daug naujų žmonių bei kitų šalių kultūras“, – sako LSU Sporto vadybos programos alumnas.