Tradicinės būsimų kineziterapeutų plaukimo varžybos

Vakar Lietuvos sporto universiteto baseine vyko tradicinės Kineziterapijos studijų programos (KIN) ketvirtojo kurso studentų pavasario plaukimo varžybos. Keturios komandos varžėsi 100 m kompleksinio plaukimo, 50 m laisvojo stiliaus, 25 m peteliške, 50 m nugara, 50 m krūtine ir 6×25 m laisvojo stiliaus estafetės rungtyse. Varžybose netrūko intrigos ir įtampos, nes studentai kovojo ne dėl prizinių vietų, o kas taps bendrakomandinės  įskaitos nugalėtojais.

Plaukimo varžybas šįkart laimėjo KIN4 3 grupė surinkusi 183 taškus, antrąją vietą iškovojo KIN4 2 grupė – 157 taškai, trečiąją vietą – KIN 4 1 grupė (144 taškai), ketvirta liko  KIN 4 4 grupė (137 taškai).

Varžybų atidaryme dalyvavo Kauno plaukimo mokyklos jaunieji šuolininkai, kurie stebino studentus sudėtingais ir drąsiais šuoliais nuo bokštų į vandenį.

Norėtume paminėti, kad aktyviai varžybas LSU organizavo Treniravimo sistemų studijų programos studentai, plaukimo specializantai Irmantas Venickas, Laura Tomaitė, Ernestas Zabulionis, Živilė Bagdanavičiūtė, Gediminas Mudėnas, Laurynas Svipas, Gintarė Akelytė. Kineziterapijos programos direktorė docentė dr. Vilma Dudonienė apdovanojo plaukimo varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

Po varžybų nugalėtojai pakvietė visus dalyvius dalintis įspūdžiais ir vaišintis iškovotu apdovanojimu- didžiuliu tortu.