Gegužės 11-ąją – tradicinė LSU SMD mokslinė konferencija

Daugiau kaip 70 metų skaičiuojanti Lietuvos sporto universiteto (LSU) Studentų mokslinės draugijos (SMD) konferencija, pastaruosius dvejus metus dėl pandemijos vykusi virtualiai, šiemet gegužės 11-ąją dalyvius ir vėl suburs auditorijose.

„Prieš daugelį metų LSU SMD konferencijos pavadinimą „Visų mokslų raktas yra klaustukas“ pasiūlė jos koordinatorė šviesios atminties docentė dr. Rūta Mažeikienė. Džiugu, kad ligi šiol LSU akademinė bendruomenė puoselėja studentų mokslinės veiklos tradicijas. Beje, savo studijų metais tarp SMD dalyvių buvo vėliau profesinių aukštumų pasiekę prof. V. Stakionienė, S. Stonkus, P. Karoblis, A. Vilkas, A. Poviliūnas, J. Poderys, S. Kamandulis, doc. dr. J. Stanislovaitienė ir jaunieji mokslininkai dr. I. Lukonaitienė, doktorantė V. Tamolienė, dr. Vidmantas Vaičiulis bei kiti“, – vardija dėstytoja Birutė Statkevičienė OLY, nuo 2005 m. koordinuojanti LSU SMD.

Pasak SMD konferencijos rengėjų, jau daugelį metų šiame renginyje itin aktyviai dalyvauja būsimieji kineziterapeutai. Tikimasi, kad ir šią gegužę netrūks įvairių studijų programų studentų įdomių pranešimų.

Primename, kad konferencija vyks gegužės 11 d. nuo 10:00 val. LSU. Joje laukiami visų Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų bakalauro studijų programos studentai.

Konferencijos tikslas – plėsti, gilinti studentų žinias, skatinti mokslinę veiklą.
Konferencijos pirmininkas – prof. dr. Edmundas Jasinskas, pavaduotoja – soc. m. dr. Birutė Statkevičienė.

SMD konferencijos programa