Nuo liepos 7-osios prasidėjo priėmimo į LSU magistrantūrą II etapas

Lietuvos sporto universitetas (LSU) nuo 2021 m. liepos 7 d. skelbia priėmimo į magistrantūros studijų programas II etapą.

LSU siūlo 10 magistrantūros studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija (Kaune ir Druskininkuose), Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport)Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management).

Likusios laisvos valstybės finansuojamos vietos:
Kineziterapija – 1
Taikomoji fizinė veikla – 5
Turizmo ir sporto vadyba – 1
Kūno kultūra – 2
Sportinės veiklos analizė – 6

AKTUALU! Įstojusiesiems į valstybės nefinansuojamas vietas yra galimybė sumažinti studijų kainą.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta Universitete (Centrinių rūmų 101a kab., Sporto g. 6, Kaunas) ir internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki 2021 m. liepos 14 d. LSU absolventams, baigusiems studijas 2011 m. ir vėliau, nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio.
Reikiamus dokumentus rasite čia.

Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, galite pateikti akademinę pažymą. Visą informaciją apie 2021 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.

Lietuvos sporto universitetas priima ir į išlyginamąsias studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas registracija vyksta nuo liepos 7 iki 14 d. atvykus į Universitetą arba internetu.

Jas renkasi stojantieji, įgiję išsilavinimą kolegijose ir norintys studijuoti LSU magistrantūroje. Per išlyginamąsias studijas jie išklauso trūkstamus bakalauro studijų dalykus ir išlaiko egzaminus, kad įgytų pakankamų žinių ir gebėjimų, reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms.

Kontaktai pasiteirauti:
Studijų departamentas
Centrinių rūmų 101a kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas (8 37) 302 659
El. paštas priemimas@lsu.lt