LSU dėstytoja Aida Gaižauskienė apie smalsumą ir pyktį – LRT laidoje „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“

LSU dėstytoja

Lietuvos sporto universiteto (LSU) dėstytoja, trenerė Aida Gaižauskienė dalyvavo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) projekte „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“, kuriame laidos žiūrovai šįkart išgirdo įdomių faktų apie pyktį ir smalsumą.

„Norėdami sužinoti ką nors naujo, nuolat esame smalsūs. Žmonės yra kur kas smalsesni nei gyvūnai – jiems įdomios priežastys ir nuolat kyla klausimas „kodėl?“, – pasakojo LSU dėstytoja.

Laidoje A. Gaižauskienė taip pat apžvelgė ir pykčio anatomiją. Pyktis, pasak LSU dėstytojos, yra natūrali emocija ir nereikia jos vengti. „Kiekvienas iš mūsų galime suvaldyti pyktį. Reikia nusiraminti, valdyti emocijas, pasakyti kitiems dėl ko pykstame“, – patarė Aida.

LRT laidos „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“ įrašą kviečiame žiūrėti:

LSU dėstytojai ir anksčiau dalyvavo LRT projekte „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“: LSU lektorius Saulius Kavaliauskas kalbėjo apie sporto rekordus,  LSU doc. dr. Kristina Poderienė – apie žmogaus kūną ir jo sandarą, LSU doc. dr. Brigita Miežienė – apie neverbalinę komunikaciją, „keturių ausų“ modelį ir parakalbą.