LSU lektorius Saulius Kavaliauskas apie sporto rekordus – LRT laidoje „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“

Lietuvos sporto universiteto (LSU) dėstytojai savo žiniomis su moksleiviais dalijasi Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) projekte „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“. Universiteto dėstytojai tiesioginiame LRT eteryje veda interaktyviąsias pamokas, kuriose žiūrovus supažindina su sporto, sveikatingumo sritimis, veda mankštas ir skatina būti fiziškai aktyviais.

Šįkart LRT studijoje lankėsi LSU lektorius Saulius Kavaliauskas, kuris moksleivius supažindino su sporto rekordais. Per pamoką žiūrovai ne tik sužinojo, ko reikia, kad kiekvienas žmogus galėtų pasiekti geriausių rezultatų, bet ir kada pasaulyje užfiksuotas pirmasis sporto rekordas. Daug dėmesio buvo skiriama Lietuvoje fiksuojamiems sporto rekordams, tarp kurių paminėti ir LSU alumno, pasaulio ir Europos disko metimo čempiono Andriaus Gudžiaus iškovoti titulai.

„Galime pasidžiaugti, kad Lietuvoje sporto rekordai pradėti registruoti anksčiau nei daugelyje šalių. Be to, tik Lietuva ir Danija šiuo metu turi vaikų rekordų knygas, taigi mažieji skaitytojai iš jų gali pasisemti idėjų savo ateities rekordams“, – pasakojo LSU lektorius.

Per pamoką S. Kavaliauskas taip pat paragino visus pagalvoti apie rekordus, kuriuos būtų galima įgyvendinti šaltuoju metų laiku. „Siekdami rekordų, į smagią veiklą įtraukime visus šeimos narius, nepamirškime ir augintinių, nes jie irgi gali tapti rekordininkais“, – sakė S. Kavaliauskas.

Įdomiosios pamokos pabaigoje LSU lektorius pakvietė laidos vedėjus rungtyniauti tarpusavyje ir fiksuoti asmeninius rekordus tiesioginiame eteryje.

Visą LRT laidos „Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“ įrašą kviečiame žiūrėti: