Pristatyta projekto „Sportas prieš smurtą ir atskirtį“ e. mokymo platforma

LSU atstovai surengė Erasmus+ Sportas programos projekto „Sportas prieš smurtą ir atskirtį“ (Sport against violence and exclusion / SAVE) platformos ir mokymų ciklo pristatymą. Mokymų ciklas skirtas sporto trenerių bei kūno kultūros mokytojų, dirbančių su 6–14 m. vaikais, smurto ir socialinės atskirties apraiškų mažinimo kompetencijoms ugdyti.

Renginio metu LSU doc. dr. Rasa Kreivytė pristatė projekto tikslą, uždavinius ir atliktus darbus, paremtus moksliniais tyrimais. Lektorius Saulius Kavaliauskas moderavo diskusiją apie smurto ir socialinės atskirties problemų sprendimo per sportą aktualijas Lietuvoje ir Europoje,  prof. dr. Irena Valantinė  pademonstravo SAVE projekto interneto svetainę ir e. mokymo platformos galimybes,  mokymų ciklo paskaitas ir atsiskaitymus.

Renginio dalyviai domėjosi paskaitų ciklo trukme,  nuotolinio mokymosi galimybėmis, įgytų žinių pritaikymu kasdieniame darbe su vaikais.

SAVE mokymų pradžia — gegužės 3 d. Būtina registracija el. paštu: project@lsfs.lt

Išsamiau apie projektą SAVE  ir būsimus mokymus adresu: https://www.lsu.lt/lsu-kviecia-sporto-trenerius-ir-kuno-kulturos-mokytojus-i-projekto-sportas-pries-smurta-ir-atskirti-mokymus/

SAVE projekto internetinis puslapis: https://www.sportsave.eu/lt

SAVE e. mokymo platforma: http://moodle.sportsave.eu/

SAVE feisbuko profilis: https://www.facebook.com/sportagainstviolence/

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis. Bendras projekto biudžetas — 365 600 EUR. Projekto trukmė — 30 mėnesių (pabaiga 2020-06-30).