
Rugsėjo 2 d. 10:00 val. LSU pirmosios pakopos I-ojo kurso studentai bus kviečiami į Universiteto aktų salę, kur vyks „Įvadinė paskaita“. Jos metu LSU pirmakursiai turės galimybę susipažinti su LSU studijų organizavimo procesais, Studijų reglamento nuostatomis, prisijungimu prie sistemų ir teikiamos sporto ir laisvalaikio centro pasaugos ir kt.
Po šios paskaitos studentai galės susipažinti su studijų programos direktoriais, t.y. 10.45 val. susitiks su studijų programos direktoriais tokia tvarka:
1. Treniravimo sistemos (pirmosios pakopos I kurso) studijų programos studentai – Aktų salė, II rūmai
2. Kineziterapijos (pirmosios pakopos I kurso) studijų programos studentai – 215 aud., centriniai rūmai
3. Sporto industrijos (pirmosios pakopos I kurso) studijų programos studentai – 208 aud., III rūmai
4. Sportinė rekreacija ir turizmas (pirmosios pakopos I kurso) studijų programos studentai – 209 aud., III rūmai
5. Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata (pirmosios pakopos I kurso) studijų programos studentai – 302 aud., II rūmai
6. Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena (pirmosios pakopos I kurso) studijų programos studentai – 101 aud., II rūmai
7. Fizinis ugdymas ir sportas (pirmosios pakopos I kurso) studijų programos studentai – 301 aud., centriniai rūmai
Rugsėjo 2-16 d. (pirmadieniais – penktadieniais) 9.30, 11.00, 14.00, 15.30 val. vyks mokymai bibliotekoje (susipažinimas su biblioteka, jos teikiamos paslaugos, naujų vartotojų registravimas ir kt.).