Būsimieji kineziterapeutai iš LSU – intensyvioje tarptautinėjė savaitėje Portugalijoje

Spaliui baigiantis trys Lietuvos sporto universiteto (LSU) Kineziterapijos studijų programos studentai dalyvavo Setubalio politechnikos institute (Portugalija) vykusios „Erasmus+“ projekto RENE – renewing ergonomic education intensyvios tarptautinės savaitės renginiuose.
Šešioms projekte dalyvaujančioms šalims narėms – Suomijai, Estijai, Slovėnijai, Ispanijai, Portugalijai ir Lietuvai – po pusantrų metų nuotolinio darbo pavyko saugiai suorganizuoti gyvą tarptautinę savaitę 7 universitetų studentams.

Pagrindinis projekto tikslas – sukurti saugaus pacientų perkėlimo Ergonomikos modulį būsimiems sveikatos priežiūros specialistams.

Per intensyvią savaitę studentai pristatė savo šalį, o suskirstyti į grupes aktyviai dalyvavo saugaus ir ergonomiško pacientų perkėlimo pratybose, gyvai stebėjo Setubalio vietinėse sveikatos priežiūros įstaigose pacientų perkėlimą. Programos pabaigoje laikė egzaminą. Studentai suteikė išsamų atgalinį ryšį apie kuriamą modulį, tobulino tarptautinio bendradarbiavimo ir kalbos įgūdžius, o laisvu metu pažino Portugaliją iš arčiau.

„Labai patiko intensyvios savaitės programa, gerai suorganizuotos ir aiškiai perteiktos užduotys, tad daug ko išmokome. Visa RENE projekto grupė buvo puiki, susipažinome su studentais ir dėstytojais iš kitų Europos universitetų, – įspūdžiais dalijosi iš Portugalijos grįžę LSU studentai. – Dėkojame LSU doc. dr. Vilmai Dudonienei, doktorantei Anelei Gedmantaitei ir Universitetui už suteiktą galimybę dalyvauti šiame itin naudingame renginyje.“

Daugiau apie RENE projektą: https://www.lsu.lt/lsu-atstovai-dalyvauja-erasmus-rene-projekte/