LSU atstovai dalyvauja Erasmus+ RENE projekte

Lietuvos sporto universitetas (LSU) yra viena iš 8 aukštojo mokslo institucijų iš skirtingų Europos valstybių (Suomija, Estija, Portugalija, Ispanija, Slovėnija ir Lietuva), nuo 2019 m. dalyvaujanti RENE (Renewing Ergonomic Education) projekte. Lietuvai projekte atstovauja LSU doc. dr. Vilma Dudonienė ir doktorantė Anelė Gedmantaitė. Nors dėl Covid-19 pandemijos projekto partneriai negalėjo organizuoti susitikimų gyvai, tačiau projekto veiklos buvo vykdomos nuotoliniu būdu.

Per balandžio 12–13 dienomis vykusį projekto partnerių susitikimą pasidžiaugta, kad baigta viena iš projekto veiklų – parengtas mokslinis straipsnis bei sukurtas Ergonomikos modulis  Oulu e-mokymo (Suomija) sistemoje. Modulį išbandė visų projekte dalyvaujančių institucijų studentai. Modulio teorinės dalies testavime dalyvavo 5 LSU Kineziterapijos studijų programos trečio kurso studentai, kurie per balandžio ir gegužės mėn. dar galės dalyvauti praktinės modulio dalies testavime.

Kitame etape bus vykdomas Ergonomikos modulio įdiegimas į partnerių e-mokymo platformas. Gegužės mėn. bus vykdoma studentų atranka antriniam modulio testavimui ir planuojamai intensyviai savaitei Portugalijoje spalio mėn. Iš kiekvienos projekte dalyvaujančios institucijos bus atrenkami trys studentai, kurie nuotoliniu būdu turės išlaikyti modulio teorinę dalį, o praktinė dalis ir klinikinių situacijų sprendimas bus vykdomas intensyvios savaitės metu. Studentai, norintys įsitraukti į projektą, turės dalyvauti atrankoje, o dėl detalesnės informacijos gali kreiptis į LSU projekto atstovus.

 

 

 

 

 

 

 

Projekto dalyvių sukurtas Ergonomikos modulis  Oulu e-mokymo (Suomija) sistemoje

Daugiau apie projektą: https://sisu.ut.ee/rene/avaleht