Virtuali LSU SMD konferencija subūrė ir jaunuosius tyrėjus, ir patyrusius mokslininkus

Besitęsiant karantinui šią gegužę pirmą kartą Lietuvos sporto universiteto (LSU) Studentų mokslinės draugijos (SMD) istorijoje kasmetė konferencija „Visų mokslų raktas yra klaustukas“ vyko nuotoliniu būdu. Konferencijoje dalyvavo nemažas būrys studentų, kurie, pasitelkę šiuolaikines informacines technologijas, profesionaliai pristatė savo pranešimus.

Dalyvius sveikino LSU mokslo prorektorius prof. E. Jasinskas ir sekcijų moderatoriai bei mokslinio komiteto narės doc. dr. Kristina Visagurskienė, dr. Margarita Drozdova-Statkevičienė, doc. dr. Jūratė Stanislovaitienė, doktorantė Vita Karvelytė ir doc. dr. Simona Pajaujienė.

Studentai pranešimus skaitė dviejose sekcijose – Fizinis aktyvumas ir sveikata, reabilitacija ir sporto fiziologija bei Socialiniai kūno kultūros ir sporto aspektai. Treniravimo technologijos. Dėstytojai ir studentų darbų vadovai turėjo progą tiesiogiai komentuoti ir pateikti pranešėjams klausimus.

„Visi pranešimai buvo labai įdomūs ir profesionaliai pristatyti. Manau, tai puikus bendro studentų ir jų mokslinių vadovų darbo rezultatas. Todėl LSU SMD organizatoriai už kolegišką bendradarbiavimą ir sporto mokslo propagavimą taria ačiū visiems studentams ir jų vadovams: docentėms dr. Daliai Mickevičienei, dr. Vilmai Dudonienei, dr. Vidai Česnaitienei, dr. Vilmai Juodžbalienei, dr. Saulei Sipavičienei, docentui dr. Viktorui Šilinskui, lektorėms Giedrei Jurgėlaitienei, dr. Editai Maciulevičienei, asistentui Antanui Juodsnukiui, profesoriams dr. Vytautui Streckiui ir dr. Arūnui Emeljanovui. Džiugu, kad patyrę mokslininkai savo patirtimi dalijasi su būsimais tyrėjais. LSU auga puiki jaunų specialistų karta“, – džiaugėsi LSU SMD koordinatorė dr. Birutė Statkevičienė.

Konferencijoje pranešimus skaičiusiems studentams bus įteikti sertifikatai, o norintiesiems studijuoti LSU magistrantūroje bus skiriami ir papildomi balai.