Vežimėlių krepšinio turnyre „LSU-RSK“ komanda buvo trečia

Lapkričio 29—gruodžio 1 d. Anykščiuose vyko XII Tarptautinis Europos parlamento narės Vilijos Blinkevičiūtės taurės vežimėlių krepšinio turnyras, kuris skirtas Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti. Jame dalyvavo šešios komandos: Kauno „LSU-RSK“, Sankt Peterburgo „Nevskij Aljans“ (Rusija), Sankt Peterburgo „Baski“ (Rusija), Kazanės „Krylja Barsa“ (Rusija), Rygos „Riga“ (Latvija), Minsko „RSKI“ (Baltarusija).

Kauno „LSU-RSK“ komanda grupės varžybose pralaimėjo Sankt Peterburgo „Baski“ komandai 42:67, tačiau nugalėjo Minsko „RSKI“ komandą 67:48 ir užėmė antrąją vietą grupėje. Pusfinalio varžybose mūsų universiteto atstovai nusileido Sankt Peterburgo „Nevskij Aljans“ ekipai 47:60. Kauno „LSU-RSK“ komanda dėl trečiosios vietos rungėsi su Kazanės „Krylja Barsa“ (Rusija) komanda ir laimėjo rezultatu 63:53 (12:14, 16:13, 18:6, 17:20).

Rezultatyviausi „LSU-RSK“ komandoje žaidė: Karolis Virkutis (20 tšk.), Raimondas Stanislovaitis (17 tšk.), Dalius Žymantas (12 tšk.), Saulius Kulboka (9 tšk.).

Į simbolinį geriausiųjų turnyro žaidėjų penketą pateko Karolis Virkutis „LSU-RSK“ (Lietuva), Andrejus Litviakas „Baski“ (Rusija), Jevgenijus Jermolinskis „Baski“ (Rusija), Karlis Gabranovas „Nevskij Alyans“ (Rusija) ir Ruslamas Koževnikovas „Krilja barsa“ (Rusija).