Verslo ir mokslo bendradarbiavimas padės kurti dar komfortiškesnę lietuviško prekių ženklo aprangą sportui ir laisvalaikiui

Lietuvos sporto universitetas (LSU) ir sporto bei aktyvaus laisvalaikio aprangos įmonė UAB „Audimas brand”, vykdanti prekių ženklo vystymo ir prekybos veiklą, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Abiejų sutartį pasirašiusiųjų šalių vadovai – UAB „Audimas brand“ direktorius Hardy Schulz ir LSU rektorė profesorė Diana Rėklaitienė – teigė, kad mato dideles tarpusavio bendradarbiavimo perspektyvas.

H. Schulz džiaugėsi, kad nuo šiol galės prisidėti prie profesionalių sporto specialistų rengimo bei skatinti juos įsitraukti į „Audimas“ bendruomenę. D. Rėklaitienė teigė, jog toks bendradarbiavimas vienintelei Lietuvoje sporto specialistus rengiančiai mokslo įstaigai yra nepaprastai vertingas.

Prekių ženklo „Audimas“ apranga skirta praktiškiems žmonėms, gyvenime ieškantiems balanso, siekiantiems gyventi sąmoningai ir aktyviai. Aukštos kokybės sporto ir aktyvaus laisvalaikio apranga pasižymi keturiems metų laikams pritaikytais funkcionalumais, išskirtiniu komfortu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Lietuviškumo tematika, santykis su gamta, patogumas, tvarumas – savybės, išskiriančios šį prekių ženklą iš kitų. Siekiant išlaikyti aukščiausius kokybės standartus, „Audimo“ gaminiai kuriami bendradarbiaujant su sporto bendruomenėmis ir ekspertais.

„Mūsų verslas yra atsakingas, todėl mums labai svarbu lankstūs ir tvarūs sprendimai, orientacija į gaminių kokybę ir tikslinių klientų poreikius. Bendradarbiaudami su LSU ne tik prisidėsime prie studentų gerovės, bet ir skatinsime burtis į „Audimas“ bendruomenes. Kviesime jaunuosius sportininkus, būsimus savo srities profesionalus, prisidėti savo įžvalgomis kuriant mūsų kolekcijas. Juk prekių ženklas „Audimas“ kuria funkcionalią sportinę aprangą ir patogius bei pridėtinių verčių turinčius laisvalaikio drabužius, todėl tikime, kad atsižvelgdami į LSU studentų įžvalgas savo klientams galėsime pasiūlyti dar inovatyvesnę, komfortiškesnę ir judesių nevaržančią aprangą“, – sakė „Audimas brand“ direktorius.

Anot LSU rektorės profesorės D. Rėklaitienės, džiugu, kad verslas ir mokslas vis aktyviau ieško sąlyčio taškų. „Mūsų universitetas – vienintelė Lietuvoje sporto specialistus rengianti įstaiga. Daug LSU studentų sportininkų, mūsų alumnų ir jų trenerių garsina šalies vardą visame pasaulyje. Būtų gerai, kad jie, o ir visi, kurie sieja ateitį su sportu, aktyvia fizine veikla, dėvėtų lietuviško prekių ženklo aprangą. Su verslu svarbu bendradarbiauti ir mūsų mokslininkams, juolab kad LSU Sporto mokslo ir inovacijų institutas turi sukaupęs didelę bendrų projektų patirtį, tad kartu su UAB „Audimas brand“ galės kurti naujus ar tobulinti jau esamus gaminius“, – teigė LSU rektorė.

UAB „Audimas brand“ rinkodaros vadovė Tatjana Rudienė taip pat džiaugėsi, kad buvo žengtas šis svarbus, abiem pusėms naudingas žingsnis. „Esu įsitikinusi, kad bendradarbiavimas su Lietuvos sporto universitetu prisidės prie inovatyvių sprendimų ir prekių ženklo „Audimas“ kolekcijoms suteiks dar daugiau pridėtinių verčių, kurias, neabejotinai, pajaus pirkėjai, galėdami aktyviai leisti savo laisvalaikį su dar patogesne apranga“, – sakė ji.