Už pasiekimus tarptautinėse varžybose apdovanoti LSU bendruomenės nariai

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje rinkosi geriausi šalies sportininkai ir jų treneriai. Jiems padėkas už per praėjusius metus tarptautinėse arenose pasiektus aukštus laimėjimus įteikė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Apdovanojimai už pasiekimus tarptautinėse varžybose įteikti Lietuvos sporto universiteto (LSU) bendruomenės nariams – plaukikui, paralimpiečiui Edgarui Matakui, vežimėlių sporto atstovui Kęstučiui Skučui, boksininkei Gabrielei Stonkutei ir jos treneriui, LSU sporto ir partnerystės prorektoriui Vidui Bružui.

„Ačiū jums visiems už džiaugsmą, už pasididžiavimą savo šalimi, kurį mums teikia jūsų didelės pergalės. Galbūt ne kiekvienas susimastome, ką reiškia medalis, ką reiškia dalyvauti Olimpiadoje, į ją patekti. Kiek metų kasdienių treniruočių, dažnai toli nuo šeimos, perlipant traumas ir nesėkmes. Tačiau Jūs jau daug kartų įrodėte, kad viskas įmanoma“, – kalbėjo ministrė J. Šiugždienienė.

Vyriausybės padėka pagerbti 84 sportininkai ir jų treneriai, nuo 2020 m. spalio iki šiųmečio rugsėjo iškovoję apdovanojimus tarptautinėse sporto varžybose.

LRVK/Laima Penek nuotraukos