Universiteto krepšininkai pergale pradėjo studentų pirmenybes

Praėjusio LSKL sezono vicečempionai Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai 2013—2014 metų sezoną pradėjo užtikrinta pergale Vilniuje – rezultatu 102:77(36:22, 26:20, 21:12, 19:23) sutriuškino Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) atstovus.
    Edo Nickaus auklėtiniai per pirmąjį kėlinį surengė tikrą atakų šou – pelnė net 36 taškus, tuo tarpu varžovai surinko 22 taškus.
    Iki didžiosios pertraukos LSU pranašumas išaugo iki 20 taškų – 62:42, o po trijų kėlinių komandas jau skyrė 29 taškai – 83:54.
    LSU gretose nesulaikomi buvo po 25 taškus pelnę Edvinas Alunderis (10/15 dvit., 5/6 baudos, 3 rez. perd., 10 atk. kam.)  ir Taurantas Tamošiūnas, 13 taškų pridėjo Karolis Babkauskas, 11 – Šarūnas Vingelis, 10 – Tomas Miškinis.
    Iš LEU ekipos išsiskyrė 22 taškus surinkęs Tadas Rimkūnas (7 atk. kam.), 14 taškų pridėjo Algirdas Palaima, 11 – Ignas Sinkevičius.
    LSU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl kamuolių. Kauniečiai kamuolį sugriebė 48 kartus, varžovai – 30 kartų.