Universitete pagerbti SELL žaidynėse medalius iškovoję LSU sportininkai

Trečiadienį Lietuvos sporto universitete (LSU) pagerbti net 46 medalius (18 aukso, 13 sidabro ir 15 bronzos) iškovoję ir bendroje įskaitoje antrąją vietą užėmę LSU sportininkai.

LSU sportininkų delegaciją sveikino Universiteto rektorė Diana Rėklaitienė ir sporto ir partnerystės prorektorius Vidas Bružas. Sportininkams taip pat įteiktos padėkos ir vienkartinės skatinamosios stipendijos.

Šių metų žaidynėse Lietuvos sporto universitetui atstovavo viena didžiausių delegacijų, kurioje buvo 172 sportininkai ir treneriai. LSU studentai varžėsi jėgos trikovės, lengvosios atletikos, plaukimo, laipiojimo sporto, futbolo (vaikinai), orientavimosi sporto, dziudo, tinklinio (vaikinai ir merginos), paplūdimio tinklinio (vaikinai ir merginos), krepšinio (vaikinai), krepšinio trijulių (vaikinai ir merginos) sporto šakose.

Žaidynės vyko Kauno universitetų ir Birštono sporto bazėse, o LSU A. Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže surengtos jėgos trikovės varžybos, LSU sporto salėje žaidė tinklininkės.

Pernai iš Tartu (Estija) vykusių žaidynių LSU delegacija parsivežė 37 medalius (13 aukso, 12 sidabro, 12 bronzos).

Šiemet SELL žaidynėse dalyvavo 10 šalių studentai iš 36 universitetų. Kaune varžėsi apie 1300 sportininkų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Belgijos, Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Slovakijos ir Rumunijos.

SELL studentų žaidynės – kasmet vykstančios Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos studentų įvairių sporto šakų žaidynės. Jos pirmą kartą buvo surengtos 1923-aisiais ir vyko iki Antrojo pasaulinio karo. Žaidynės atnaujintos tik 1998 metais.