Universiadoje LSU studentas ieties metikas E. Matusevičius pagerino Lietuvos rekordą ir pelnė sidabro medalį

LSU Treniravimo sistemų studijų programos antrakursis lengvaatletis Edis Matusevičius 30-je vasaros universiadoje Neapolyje (Italija) prisijungė prie prizininkų. Ieties metimo rungtyje įrankį numetė 80,07 m ir užėmė antrąją vietą.

Po trečiojo bandymo Edis Matusevičius buvo trečioje vietoje. Prieš paskutinį savo bandymą Lietuvos ietininkas išklausė Livetos Jasiūnaitės, kuri vakar toje pačioje rungtyje iškovojo aukso medalį, patarimų. Paskutinis jo bandymas buvo sėkmingas ir ietis smigo už 80 m žymos – 80,07 m.

Kvalifikacinėse varžybose E. Matusevičius įrankį numetė 84,93 m ir pasiekė naują Lietuvos ieties metimo rekordą. Sportininkas pagerino prieš dvejus metus savo paties pasiektą Lietuvos rekordą. 2017 m. Taipėjuje vykusioje Universiadoje jis ietį numetė 70,61 m ir užėmė 18-ą vietą, o pernai Europos lengvosios atletikos pirmenybėse Berlyne – 77,64 m ir buvo dešimtas.