Turizmo ir sporto vadybos magistranto praktika Valensijos universitete – pagal „Erasmus+“ programą

Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai kasmet noriai išnaudoja „Erasmus+“ programos galimybes – vyksta dalinių studijų ar praktikos į Europos universitetus. Šįkart savo tarptautine patirtimi ir įspūdžiais dalijasi LSU Turizmo ir sporto vadybos magistrantas Armantas Slanina.

„Dalyvavimas „Erasmus+“ programoje man – nauja patirtis, suteikianti daugiau motyvacijos tobulėti. Džiaugiuosi, kad LSU dėstytojos prof. dr. Irenos Valantinės paskatintas pagal šią mainų programą atlieku mokslinę praktiką Valensijos universitete Ispanijoje. Čia rengiu savo baigiamojo magistro darbo „Profesionalių sportininkų darbo sąlygų klubuose vertinimas“ mokslinę literatūrinę ir tyrimo dalis.

Itin vertinu, kad Valensijos universiteto Kūno kultūros ir sporto fakulteto dekanas prof. dr. Feran Calabuig Moreno ir koordinatorė dr. Maria Huertas Gonzalez noriai mane konsultuoja. Be to, universitetas suteikė prieigas prie mokslinių duomenų bazių, sudarė puikias darbo sąlygas, o dėstytojai ir personalas, atsakingi už mano vizitą, labai draugiškai padėjo įsilieti į jų bendruomenę.

Nauja aplinka ir darbas svečioje šalyje tikrai praplėtė mano požiūrį į pasaulį bei suteikė idėjų tolesnei karjerai. Be to, Valensijos universitete sutikau įdomių žmonių, užmezgiau profesinių pažinčių, kurios, manau, tikrai bus naudingos ateityje.

Taigi visus, kurie domisi ir svarsto dalyvauti „Erasmus+“ programoje, raginu neabejoti ir pasinaudoti puikia galimybe studijuoti arba atlikti praktiką užsienyje, nes tai tikrai išeis į naudą!“ – tvirtina LSU Turizmo ir sporto vadybos magistrantas A. Slanina.

Sudomino Armanto įspūdžiai ir norėtumėte bent semestrą studijuoti ar atlikti praktiką svetur?
Drąsiai dalyvaukite
ERASMUS+ konkurse studentams 2022–2023 mokslo metais!

Daugiau informacijos: https://www.lsu.lt/apie-lsu/tarptautiniai-rysiai/konkursai/