Trys LSU studentai startavo žiemos universiadoje

Italijos Trentino regione vyksta XXVI-oji žiemos universiada, kur savo jėgas bando studentai iš viso pasaulio. Tarp sportininkų atstovaujančių Lietuvai trys LSU studentai–Ingrida Ardišauskaitė (KKU 3 kurso studentė), Vytautas Strolia ir Agnė Sereikaitė (TRS 1 kurso studentai).
Žiemos universiados Italijoje merginų slidinėjimo varžybų sprinte 37-a tarp 80 dalyvių finišavo Ingrida Ardišauskaitė. Jos rezultatas- 3 minutės 45,67 sekundės. Vaikinų sprinto rungtyje vienintelis Lietuvos atstovas Vytautas Strolia tarp 90 slidininkų užėmė 47-ą vietą – 3 minutės 41,29 sekundės.
Slidinėjimo varžybų mišrios estafetės sprinte laisvuoju stiliumi aštuonioliktą vietą tarp 40 mišrių porų užėmė Ingrida Ardišauskaitė bei Vytautas Strolia. Lietuvos slidininkų rezultatas antroje pusfinalio grupėje buvo devintas – 18 minučių 47,07 sekundės.
Vyrų 10 km laisvu stiliumi distancijoje 23-ą vietą tarp 112-os dalyvių užėmė Vytautas Strolia. Lietuvos slidininkas nuotolį nušliuožė per 25 minutes 6,9 sekundės ir 1 min. 9,5 sekundės atsiliko nuo čempionu tapusio serbų sportininko. Merginų slidinėjimo varžybose 5 km laisvu stiliumi Ingrida Ardišauskaitė įveikė per 14 minučių 27,3 sekundės ir liko 46-a tarp 94-ių sportininkių.
Merginų 10 km slidinėjimo persekiojimo (5 km klasikiniu stiliumi ir 5 km laisvu stiliumi) rungtyje 44-a tarp 71 dalyvės finišavo Ingrida Ardišauskaitė – 32 minutės 19,1 sekundės.
Vaikinų 15 km slidinėjimo persekiojimo (7,5 km klasikiniu stiliumi ir 7,5 km laisvu stiliumi) rungtyje 52-as tarp 83 distanciją baigusių dalyvių finišavo Vytautas Strolia – 42 minutės 43,0 sekundės.
Greitojo čiuožimo trumpu taku varžybose aštuntą vietą 1500 m nuotolyje užėmė Agnė Sereikaitė. Lietuvė pirmame etape sugaišo 2 minutes 41,567 sekundės ir, šeštame čiuožime finišavusi trečia, pateko į pusfinalį. Pirmame pusfinalio čiuožime Lietuvos sportininkė nuotolį įveikė per 2 minutes 29,430 sekundės ir vėl liko trečia bei turėjo tenkintis B finalu. Iki pagrindinio finalo lietuvei pritrūko vos 0,152 sekundės. B finale A. Sereikaitė sugaišo 2 minutes 26,604 sekundės ir, 0,149 sekundės atsilikusi nuo vengrės Anrea Keszler, finišavo antra, o bendroje įskaitoje liko aštunta.
 LSU sportininkai dalyvaus ir  Sočyje (Rusija) vyksiančioje žiemos olimpinėse žaidynėse.