Treniravimo sistemų studijų programos studentai virtualiai mokėsi tinklinio technikos elementų

Būsimasis treneris turi ne tik gerai išmanyti savo sporto šakos subtilybes, bet ir turėti žinių apie kitas sporto šakas. Lietuvos sporto universitete (LSU) rengiamiems treneriams, kaip ir kitų studijų programų studentams, yra sudaromos galimybės susipažinti su įvairiomis sporto šakomis ir įgyti naujų įgūdžių.  

Treniravimo sistemų programos ištęstinių studijų ketvirto kurso studentai per karantiną baigė Sportinių žaidimų studijų modulio tinklinio kursą. Viena modulio užduočių buvo parengti vaizdo filmuką, kuriame būtų atliekamas viršutinis arba apatinis padavimas ir bet kuris kitas pasirinktas tinklinio technikos veiksmas.

Dalijamės Lietuvos penkiakovės olimpinės rinktinės narės Gintarės Venčkauskaitės ir LSU krepšininko, žaidžiančio Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje, Pauliaus Poškos vaizdo klipukais, kuriuose jie parodė vieno iš sportinių žaidimų – tinklinio – technikos elementus. 

Džiugu, kad ir per karantiną daugelis Sportinių žaidimų modulio studentų – būsimų trenerių ir fizinio ugdymo mokytojų – kūrybingai, įdomiai ir inovatyviai pademonstravo savo žinias bei įgūdžius.