Trečiadienį Kinijoje vykstančioje pasaulio vasaros universiadoje perspektyviausias Lietuvos lengvaatletis Rytis Sakalauskas 100 m bėgimo rungtyje iškovojo sidabro medalį.

Vakar (trečiadienį) Kinijoje vykstančioje pasaulio vasaros universiadoje perspektyviausias Lietuvos lengvaatletis Rytis Sakalauskas 100 m bėgimo rungtyje iškovojo sidabro medalį. Akademijos magistrantas finaliniame bėgime tik fotofiniše nusileido Jamaikos sprinteriui Jacques Harvey. Rytis taip pat vėl pagerino Lietuvos rekordą – 10,14 sek.

Sidabro medalį iškovojo ir kita Akademijos studentė – Zinaida Sendriūtė. Moterų disko metimo rungtyje sportininkę, kurios geriausiu bandymu pasiektas rezultatas yra 62,49 metro, aplenkė tik lenkė Zaneta Glanc.

Moterų 100 metrų barjerinio bėgimo rungtyje vykusioje atrankoje Sonata Tamošaitytė tarp 35 atlečių užima 11-a vietą. Pusfinalyje dalyvaus 24 sportininkės. 200 metrų bėgimo kvalifikaciją įveikė du Akademijos lengvaatlečiai – Egidijus Dilys ir Aivaras Pranckevičius (atitinkamai 9-a ir 17-a vietos). E. Dilys pasiekė geriausią asmeninį rezultatą. Kitame atrankos etape varžysis 38 atletai. Moterų 200 metrų bėgimo rungties kvalifikacijos pirmąjį etapą sėkmingai įveikė Silva Pesackaitė bei pasiekė geriausią sezono rezultatą.

Sunkiosios atletikos atstovas Arnas Šidiškis dvikovės rungtyje užėmė 14-ą vietą (rovimas – 140 kg/stūmimas – 170 kg).

Buriavimo varžybų „Laser Radial“ jachtų klasėje Aušra Milevičiūtė po trijų plaukimų užima ketvirtąją vietą (23 baudos taškai). Vyrų burlenčių varžybose LKKA studentas Juozas Bernotas (30 b. tšk.) po trijų plaukimų tarp 15 dalyvių užima 10-ą vietą.