Su LSU studijomis susipažino Pietų ir Pietryčių Azijos regionų atstovai

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Irena Čikotienė ir Studijų departamento specialistė Vita Karvelytė dalyvavo Tarptautinio bendradarbiavimo agentūros SIMPLED (Indija) surengtoje virtualioje studijų parodoje, kurioje Europos ir JAV universitetai pristatė savo studijas Pietų (Šri Lanka, Bangladešas, Nepalas) ir Pietryčių (Tailandas, Vietnamas, Malaizija, Indonezija) Azijos regionų atstovams.

„Tai labai įdomi patirtis ne tik dėl komunikavimo ir viešinimo galimybių, bet ir dėl laiko juostos skirtumų, virtualių ir sklaidos galimybių. Kiekvienas virtualioje parodoje dalyvavęs universitetas žodžiu pristatė savo instituciją ir studijų galimybes, o po to jungėmės prie virtualių stendų ir asmeniškai bendravome su parodoje dalyvaujančiais studentais. Be to, vyko asmeniniai registruoti pokalbiai su būsimais studentais, kurie tiesiogiai uždavė jiems rūpimus klausimus apie studijų programas, stipendijų galimybes, studijų ir pragyvenimo Lietuvoje kainas. Tuo pat metu su potencialiais studentais, kurie domėjosi LSU sporto mokslo studijomis, galėjome komunikuoti ir per diskusijų programėlę“, – įspūdžiais dalijosi Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja I. Čikotienė.

Per parodą veikė virtuali platforma, kurioje buvo galima nuolat talpinti vaizdo, garso ar kitą informaciją apie universitetą, nuolat ją atnaujinti ir supažindinti būsimus studentus ne tik su LSU siūlomomis programomis, bet ir su užsienio studentų atsiliepimais, nuorodomis į studijų programas. Parodoje dalyvavo ne tik studentai – į pokalbį jungėsi jų tėvai, buvo galimybė bendrauti su agentais, įvairių universitetų tarptautinių ryšių bei studijų skyrių atstovais.

„Virtuali parodos sistema veikia ne tik per parodą: su studentais susirašinėjame visą savaitę, jie registruojasi asmeniniams pokalbiams, klausinėja apie studijų programas, teiraujasi apie šalies, miesto saugumą, įsidarbinimo galimybes“, – teigė Studijų departamento specialistė V. Karvelytė.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija