Studijų ir darbo organizavimo tvarka LSU per visuotinį karantiną

Vyriausybės nutarimu nuo lapkričio 7 d. (šeštadienio) Lietuvoje skelbiamas visuotinis karantinas, kuris truks tris savaites – iki lapkričio 29 d. (sekmadienio).

Šiuo laikotarpiu Lietuvos sporto universiteto (LSU) visos studijos (paskaitos, seminarai ir pratybos) vyks nuotoliniu būdu pagal įprastą tvarkaraštį, paskelbtą LSU informacinėje sistemoje https://is.lsu.lt/studentai/tvarkarastis. Jei reikalingi kokie nors tvarkaraščio pakeitimai, laikantis šiuo metu nustatytos tvarkos, prašome apie tai informuoti Studijų departamentą. Visus iškylančius klausimus dėstytojai aptaria su katedros vedėju.

Studentai visus klausimus, susijusius su dėstoma medžiaga ar savarankiškomis studijomis bei administraciniais studijų proceso reikalais, sprendžia su dėstytojais ar Studijų departamento darbuotojais nuotoliniu būdu – el. paštu arba telefonu (dėstytojų ir kitų administracijos darbuotojų kontaktus galima rasti LSU informacinėje sistemoje https://is.lsu.lt/contacts/visi arba Microsoft Teams sukurtose komandose – Studijų departamentas, IT pagalba ir Tutorių pagalba.

IV kurso bakalauro ir II kurso magistrantūros studentams, rengiantiems baigiamuosius darbus, rekomenduojama kuo greičiau susisiekti su darbo vadovais.

Biblioteka karantino metu dirbs nuo 8 iki 17 val.
Daugiau apie bibliotekos teikiamas paslaugas – https://www.lsu.lt/biblioteka

Mokslininkai dirbs mišriu būdu, derindami savo veiklas su Sporto mokslo ir inovacijų instituto direktoriumi. Jeigu bus atliekami tyrimai, privalu užtikrinti 10 m2 paslaugos teikimo plotą vienam lankytojui arba vienu metu dirbti ne daugiau kaip su vienu asmeniu bei užtikrinti kitas operacijų vadovo sprendimu nustatytas sąlygas.

Administracijos darbuotojai dirbs mišriu būdu, savo nuotolinio darbo grafiką derindami su padalinių vadovais. 

Nuo lapkričio 9 d. Centriniai rūmai bus atidaryti darbo metu nuo 8 iki 17 val., II ir III rūmai bus uždaryti, juose budėtojai nedirbs.