Stiprėja LSU ir Uzbekijos valstybinio kūno kultūros ir sporto universiteto ryšiai

LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė, studijų prorektorė doc. dr. Jūratė Požėrienė ir juriskonsultas Saulius Valasevičius dalyvavo nuotoliniame susitikime su Uzbekijos valstybinio kūno kultūros ir sporto universiteto rektoriumi prof. Machmudžon Boltabaev, mokslo ir inovacijų prorektoriumi Kamil Bajazitov, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovu Šuchrat Tošturdiev ir jungtinio Uzbekijos-Baltarusijos kūno kultūros, sporto ir turizmo fakulteto dekane Gulsara Asatova.

Nuotolinio susitikimo metu aptarta abiejų universitetų studentų ir dėstytojų mainų, bendrų mokslinių tyrimų ir projektų, konferencijų, studentų seminarų ir mokslininkų stažuočių galimybės.

Prieš metus LSU rektorė D. Rėklaitienė su delegacija lankėsi Uzbekijos valstybiniame kūno kultūros ir sporto universitete. „Šis universitetas plečiasi ir stiprina tarptautinį bendradarbiavimą. Jo atstovai išsamiai susipažinę su Lietuvos sporto universiteto veikla, naujaisiais mūsų sporto mokslo pasiekimais“, – po nuotolinio susitikimo sakė LSU rektorė.