Sporto šakų trenerių, fizinio aktyvumo specialistų ir instruktorių mokymuose LSU – gausus būrys klausytojų

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Žinių ir inovacijų perdavimo departamentas šiuos mokslo metus sutiko itin džiaugsmingai – į Universiteto bendruomenę įsiliejo itin gausus būrys klausytojų: daugiau kaip 200 įvairių sporto šakų trenerių ir fizinio aktyvumo specialistų bei  instruktorių, kurie  nusprendė pradėti ar tęsti savo profesinę karjerą. „Tikime ir visomis išgalėmis atsakingai sieksime, kad jau kitais metais, po sėkmingai baigtų studijų, po Lietuvą pasklidę specialistai bus nusiteikę dalintis su visuomene naujausiomis sporto mokslo ir sveikatinimo žiniomis, – teigia departamento direktorė Aida Vengalė.

Žinių ir inovacijų perdavimo departamentas nuolat sulaukia užklausų apie specialistų mokymų programas ir iš asmenų, kurie yra įgiję ne sporto srities aukštąjį išsimokslinimą, tačiau norėtų persikvalifikuoti bei užsiimti mėgstama veikla. Pasak A. Vengalės, matyt, visuomenė pagaliau supranta, kad norint tapti geru specialistu reikia kokybiškų, mokslu bei praktika grįstų žinių. LSU vykdomos sporto specialistų ir instruktorių mokymų programos yra parengtos pagal akredituotas Universiteto studijų programas, kuriose dėsto aukštos kvalifikacijos LSU specialistai.

Tuos, kurie ketina dalyvauti būsimuose mokymuose LSU, kviečiame nedelsti ir jau dabar registruotis į Jums tinkamą mokymų programą: https://www.lsu.lt/mokymai/

Mokymai prasidės nuo  2024 m. sausio 19 d.