Smagaus sporto ir pozityvių emocijų gūsis – tradiciniame LSU renginyje „…nes bendrauti gera 2024“

„O rytoj vėl važiuosime į LSU sportuoti?“ Tokiu klausimu atsisveikinome su jau tradicija tapusio sporto-socialinio renginio „…nes bendrauti gera 2024“ dalyviais – vaikais iš 12 Kauno rajono mokyklų. Labai džiaugiamės, kad jau 15 metų Lietuvos sporto universitetą (LSU) sieja tvirta draugystė su Kauno r. pedagoginės psichologinės tarnybos vadovu Daliu Balčiūnu ir socialine pedagoge Asta Markauskiene, kurių dėka žinia apie renginį sklinda vis plačiau ir jungiasi vis daugiau vaikų iš skirtingų mokyklų.

Šiemet svečiuose sulaukėme net 120 vaikų, kurie tris valandas kartu su LSU studentais stengėsi perprasti aikido kovų meną, dalyvavo funkcinėje treniruotėje, per bokso pratybas mokėsi taisyklingai smūgiuoti, o judrieji žaidimai kaip visada sukėlė daug juoko ir azartą rungtyniauti. Didžiuojamės Treniravimo sistemų, Fizinio ugdymo ir sporto, Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos programų studentais, kurie rengė programą ir mokė vaikus taisyklingų judesių bei sporto šakų subtilybių. Ypač smagu, kad prie veiklų prisidėjo ir Sporto edukologijos programos magistrantės, kurios šiemet jau baigia studijas. Pasak jų, renginys „veža“ savo gera emocija. Tad sakome iki susitikimo kitų metų renginyje „…nes bendrauti gera“, kuris bus jau 15-tas!

Šis renginys buvo finansuojamas iš projekto ,,Būk aktyvus su LSU” Nr. NSA-FA-NAC-2023-0090, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Aidos Vengalės informacija