Šiemet Lietuvos kūno kultūros akademijoje ( LKKA) studijas pradės 478 studentai.

Šiemet Lietuvos kūno kultūros akademijoje ( LKKA) studijas pradės 478 studentai. Tai paaiškėjo papildomo priėmimo metu, kai į Akademiją įstojo dar 71 studentas. Pastaruosius kelerius metus nemažėja susidomėjimas LKKA siūlomomis studijų programomis. Jau pirmajame bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etape pirmu noru studijuoti Akademijoje pareiškė 844, antrajame 256 abiturientai. Pagal pirmuoju noru pateikusiųjų prašymus studijuoti Lietuvos kūno kultūros akademijoje skaičių ji jau kelerius metus yra viena iš Lietuvos aukštųjų mokyklų lyderių.

„Šiais metais į Akademiją priėmėme šiek tiek daugiau studentų nei praėjusiais. Didžiausio dėmesio sulaukė Kineziterapijos, Turizmo ir sporto vadybos, Sportinės rekreacijos ir turizmo, Treniravimo sistemų studijų programos“, – sakė Lietuvos kūno kultūros akademijos Studijų skyriaus vedėja Asta Terentjevienė.

Šiais metais iš 478 studentų – 72 priimti į valstybės finansuojamas vietas (pernai- 64), 406 ( pernai- 404) studijuos savo lėšomis. Didžiausią dalį valstybės finansuojamų vietų surinko treniravimo sistemų (31 valstybės finansuojamų vietų, 61 studijuos savo lėšomis) ir kūno kultūros (29 valstybės finansuojamų vietų, 46 studijuos savo lėšomis) studijų programos. Savo lėšomis daugiausia pasiryžę studijuoti turizmo ir sporto vadybą (87) kineziterapiją (87) , sportinę rekreaciją ir turizmą (79). „Į visas Lietuvos kūno kultūros akademijos siūlomas studijų programas priėmėme studentų, tai reiškia, kad jos yra patrauklios jaunimui. Šiemet, kaip ir praėjusiais metais priimtų studentų skaičius optimalus, kad kokybiškai galima būtų vykdyti studijų procesą“,- sakė Asta Terentjevienė.

„Abiturientai noriai renkasi Akademijos studijų programas. Esame treniravimo sistemų specialistų rengimo lyderė, populiarios kineziterapijos, kūno kultūros, sportinės rekreacijos ir turizmo, turizmo ir sporto vadybos programos. Tai dar kartą parodo, kad Lietuvai reikia šios aukštosios mokyklos ir rengiamų specialistų“, sakė Lietuvos kūno kultūros akademijos rektorius Albertas Skurvydas.