Šeštadienį prasidėjusiame Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Pietų Korėjoje startavo keletas LKKA studentų ir absolventų, atstovaujančių Lietuvai.

Šeštadienį prasidėjusiame Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Pietų Korėjoje startavo keletas LKKA studentų ir absolventų, atstovaujančių Lietuvai. Pasaulio vasaros universiados vicečempionas, Jūratės ir Alekso Stanislovaičių auklėtinis Rytis Sakalauskas penktajame 100 m atrankos bėgime finišavo ketvirtas, tačiau į pusfinalį nepateko. Bendroje įskaitoje Rytis užėmė 25 vietą.

Disko metikė (universiados sidabro medalio laimėtoja) Zinaida Sendriūtė su septintu atrankos rezultatu pateko į finalą, kuris, deja, buvo nesėkmingas atletei. Geriausiu bandymu Zinaida diską nuskraidino 57,30 metro ir užėmė 12 vietą. ą.

Vyrų disko metimo rungtyje Akademijos absolventas Virgilijus Alekna tarp 32 sportininkų po kvalifikacinio turo užima 3 vietą ir dalyvaus šios rungties finale.

LKKA absolventė ir senojo žemyno vicečempionė Austra Skujytė šiandien startavo septynkovės varžybose. 100 metrų barjerinio bėgimo rungtyje Austra pasiekė asmeninį rekordą, šuolių į aukštį užėmė antrą vietą.