Sėkmingi LSU studentų pasirodymai nacionalinėse ir užsienio pirmenybėse

Penktadienį ir šeštadienį Birštone vyko Lietuvos studentų lengvosios atletikos ir Kauno miesto čempionatai. Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda iškovojo komandinę pirmą vietą.

Augustas Inda –  rutulio stūmimas

_________________________________________________________________________________________

Lietuvos suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių daugiakovių čempionate Edgaras Benkunskas tapo Lietuvos daugiakovės (dešimtkovės) čempionu.

Universiteto studentės Jogailė Petrokaitė ir Liveta Jesiūnaitė savaitgalį dalyvavo tarptautinėse varžybose Golden spike, Leidene (Nyderlandai).

Jogailė Petrokaitė laimėjo šuolius į tolį – 6.56/1.6 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Liveta Jasiūnaitė numetė ietį 58.50 m ir užėmė antrą vietą.