Sėkmingi LSU sportininkų yriai pasaulio universitetų baidarių-kanojų irklavimo čempionate

Bydgoščiuje (Lenkija) vykusiame FISU pasaulio universitetų baidarių-kanojų irklavimo čempionate dalyvavo 165 sportininkai iš 18 šalių. Mūsų šaliai atstovavo Lietuvos sporto universiteto (LSU) sportininkai Artūras Golovač, Tomas Jusevičius, Heraldas Kairys, Edvinas Šakinis, Ignas Serafinas. Kartu su sportininkais buvo treneris Egidijus Gustas.

Lietuvos studentai sportininkai iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius.

C-2 1000 m rungtyje A. Golovač ir I. Serafinas pelnė bronzos medalį (4:03.18). Jie nusileido tik Ispanijos (3:58.74) ir Čekijos (3:54.10) atstovams. Kitoje, C-2 200 m, rungtyje mūsų sportininkai nuo čempionų, Ispanijos irkluotojų, atsiliko 2,56 s ir užėmė šeštą vietą. C-2 500 m rungtyje lietuviai liko penkti.

C-1 500 m ir 1000 m distancijose E. Šakinis užėmė septintą vietą.

K-1 1000 m rungtyje T. Jusevičius buvo penktas. Nuo čempiono N. Paufler iš Vokietijos atsiliko tik 6.52 s. Džiugu, kad K-1 200 m rungtyje Tomas užėmė trečią vietą (36.82), nusileido tik Ukrainos (36.73) ir Portugalijos (36,33) atstovams. Dar sėkmingesnis startas Tomui buvo 500 m distancijoje – jis tik 0.04 s atsiliko nuo Lenkijos atstovo W.Leszczynski ir iškovojo sidabro medalį!

K-2 500 m rungtyje T. Jusevičius ir H. Kairys pusfinalyje finišavo šešti, tad į finalą neprasibrovė.