Sėkmingi LSU lengvaatlečių pasirodymai

Šį savaitgalį S.Dariaus ir S.Girėno stadione Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos bei Lietuvos daugiakovių čempionatas. Jose dalyvavo ir gerais pasirodymais džiugino būrys Lietuvos sporto universiteto studentų.

LSU doktorantė Lina Grinčikaitė (treneris E. Norvilas) iškovojo du aukso medalius 100 m (11,49 s) ir 200 m (23,75 s) rungtyse. 100 metrų distancijoje Lina pasiekė geriausią sezono rezultatą. LSU absolventė Sonata Tamošaitytė (treneriai A.Skujytė ir N.Gedgaudienė) pelnė auksą 100 m barjeriniame bėgime (13,67 s), tai-geriausias atletės rezultatas šį sezoną. Sonata iškovojo  sidabrą ir 100 m bėgime (12,16 s). LSU studentas Lukas Gaudutis (trenerė I.Juodeškienė) laimėjo 100 m. bėgimą (10,70 s). Šioje rungtyje trečias liko ir bronzos medaliu pasipuošė kitas LSU studentas Domantas Žalga (treneriai D. Januševičius, J.ir A. Stanislovaičiai), jis distanciją įveikė per 11,00 s. 200 m bėgimo rungtyje visas prizines vietas iškovojo LSU studentai, pirmą vietą užėmė Egidijus Dilys (21,33 s) (treneris A. Gavėnas) , antras buvo Lukas Gaudutis (21,46 s) (trenerė I. Juodeškienė), o trečią vietą iškovojo Domantas Žalga (21,53 s) (treneriai D.Januševičius, J.ir A. Stanislovaičiai). Lukas Gaudutis ir Domantas Žalga pagerino asmeninius rekordus. Jų rezultatai patenka į Lietuvos visų laikų sąrašo antrąjį dešimtuką.

LSU magistrantė Eglė Balčiūnaitė (treneris A.Kitanov) nepralenkiama buvo 800 m bėgime (2:02,98 s), tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, be to, atletė 400 m (55,23 s) distancijoje iškovojo sidabro medalį. Milda Vilčinskaitė (trenerė I. Juodeškienė) aukso medalį iškovojo 5000 m bėgime (17:36,66 s), o bronzos 3000 m distancijoje (10:02,60 s ). 5000 m bėgime (14:59,85 s ) pirmas finišavo Remigijus Kančys (treneriai I.Juodeškienė ir A. Klebauskas), o 3000 m bėgime (8:40,44 s) iškovojo sidabrą. 400 m distancijoje antrąją vietą iškovojo Kristina Jasinskaitė (1:01,82 s), (treneriai A. Dobregienė, J. ir A. Stanislovaičiai). LSU absolventas Raivydas Stanys (treneriai A. Gavelytė ir A. Baranauskas) auksą iškovojo šuolyje į aukštį (2,20 m) , o bronza atiteko Seiranui Puščiui ( 2,00 m) (treneris A. Baranauskas). Šuolyje į tolį LSU studentė ( 6,05 m) Lina Andrijauskaitė (treneris R.Petruškevičius) iškovojo sidabrą. Dvi antrosios vietos atiteko Mariui Vadeikiui (treneris R. Petruškevičius)- šuolyje į tolį (7,66 m) ir trišuolyje (15,32 m ). Studentas Andrius Gudžius (treneriai V. Kidykas ir A. Miliauskas) aukso medalį iškovojo disko rungtyje, irankį numetęs 61,62 metrus.

Čempionų titulus iškovojo mūsų daugiakovininkai: Justė Rinkevičiūtė septynkovėje ( 4572 taškai, Lietuvos čempionė pasiekė geriausią sezono rezultatą) ir LSU magistrantas Benas Kentra dešimtkovėje (7278 taškai). Benas Kentra pagerino asmeninį rekordą, dabar jis visų laikų Lietuvos sąrašuose dalinasi 17-18 vietas.