Sekmadienį, birželio 19 d., Novi Sade (Serbija) pasibaigusiose Europos lengvosios atletikos komandinių pirmenybių antrosios lygos varžybose Lietuvos komanda surinko 185 taškus ir užėmė ketvirtą vietą tarp aštuonių ekipų.

Kelialapius į pirmąją lygą iškovojo Estijos (218 tšk.) ir Bulgarijos (215,5 tšk.) komandos, o trečiojoje pozicijoje liko šeimininkai – Serbijos (188,5 tšk.) lengvaatlečiai.

Lietuvos komanda aplenkė Danijos (177,5 tšk.), Austrijos (172 tšk.) bei į trečią lygą iškritusias Latvijos (147 tšk.) bei Slovakijos (134,5 tšk.) ekipas. Kitas Europos komandinis čempionatas vyks po dvejų metų.

Pirmąją varžybų dieną aukso medalius iškovojo magistrantas Rytis Sakalauskas (100 m) ir Povilas Mykolaitis (šuolis į tolį). Lietuvą atstovavę 4×100 m estafetėje LKKA studentai Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas ir Aivaras Pranckevičius, deja, liko ketvirti. 400 m barjerinio bėgimo rungtyje Kristina Jasinskaitė užėmė aštuntą vietą. Dvi LKKA studentės – Silva Pesackaitė ir Sonata Tamošaitytė, atstovavusios Lietuvą 4×100 m estafetėje, kartu su A. Orlauskaite ir L. Grinčikaite iškovojo antrąją vietą.

Antrąją varžybų dieną savo rungčių nugalėtojais tapo LKKA studentai ir absolventai Sonata Tamošaitytė (100 m barjerinis bėgimas) ir Austra Skujytė, ką tik apsigynusi magistro tezes (rutulys), antrąją vietą Mantas Šilkauskas (110 m b/b), o trečiosiose pozicijoje liko Turizmo ir sporto vadybos absolventas Mantas Dilys (trišuolis). Ketvirtoje vietoje liko Silva Pesackaitė (200 m) ir Lina Andrijauskaitė (šuolis į tolį). Estafetėje 4×100 m kartu su E.Balčiūnaite, A.Valatkevičiūte ir A.Orlauskaite bėgusi Treniravimo sistemų studentė Kristina Jasinskaitė užėmė trečią vietą. 3000 m su kliūtimis per 8:37.39 min. įveikęs Remigijus Kančys liko aštuntoje vietoje.

Penktadienį (birželio 24 dieną) Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse „Meeting Stanislas“ lengvosios atletikos varžybose antrą vietą šuolių į tolį sektoriuje užėmęs Povilas Mykolaitis vėl skriejo už 8 metrų ribos. Geriausiu penktuoju bandymu studijų programos Kineziterapija studentas nušoko 8 metrus bei 4 centimetrus ir vos 3 centimetrais nusileido nugalėtoju tapusiam prancūzui Nicolasui Gomont'ui.

Šeštadienį, birželio 25 d., Rytis Sakalauskas laimėjo 100 m bėgimą 22-ose tarptautinėse varžybose „Lausitzer Meeting“ Cottbuse (Vokietija). Jo rezultatas finale – 10.15 sek. – absoliučiai geriausias per visą laiką tarp Lietuvos sprinterių, tačiau palankaus vėjo greitis buvo 3.1 m/sek, todėl rekordu negalės būti patvirtintas. Jau atrankos bėgime Rytis bėgo greičiau už Lietuvos rekordą – 10.20 sek., bet vėjas taip pat buvo virš normos (2.8 m/sek).